1. Samochody
  2. Alfa Romeo
  3. 147
  4. Testy redakcyjne
Alfa Romeo

Alfa Romeo 147 - Testy redakcyjne

Alfa Romeo
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Alfa Romeo 147 Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Alfa Romeo 147 wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Alfa Romeo 147

Używane 10 modeli, których nie warto kupować

testy samochodów używanych 03-10-2014

Oto lista dziesięciu modeli, które lepiej omijać z daleka. Większość aut trafiła na nią, bo psują się ponadprzeciętnie często albo z powodu wysokich kosztów eksploatacji. Przeczytaj, zanim handlarz zacznie Cię przekonywać, że „Niemiec płakał, jak sprzedawał”. No, chyba że ze szczęścia...  

Czy warto kupić: Alfa Romeo 147 (2000-2010)

Testy samochodów 21-10-2011

Często mówi się, że samochody włoskie kupuje się oczami, nie angażując do tego rozsądku, ale bijące w rytmie czterech suwów serce. Ta zasada najbardziej odnosi się do aut produkcji włoskiej spod znaku Alfa Romeo. Tym razem przyglądamy się modelowi 147, który bardzo długo gościł na naszym rynku, a teraz jest hitem wśród używanych.

Cooper S, 147 GTA, Golf R32, Focus RS, Leon Cupra R i Impreza WRX – Zwijanie asfaltu

testy porównawcze 01-06-2008

Czy w ogóle można dokonać rozsądnego wyboru, kiedy ma się przed sobą sześć takich samochodów? Czym tak naprawdę różnią się Mini Cooper S, Alfa Romeo 147 GTA, Volkswagen Golf R32, Ford Focus RS, Seat Leon Cupra R i Subaru Impreza WRX, gdy poddać je sprawdzianowi w identycznych warunkach? Tylko długa testowa droga może nas doprowadzić do odpowiedzi na to pytanie - droga, na której radość z jazdy liczy się najbardziej. Ruszamy!

Alfa Romeo 147 - Alfa dojrzalsza

pierwsza jazda 12-05-2008

Poprzednią Alfę Romeo 147 produkowano cztery lata. Teraz pojawia się odnowiona wersja tego modelu. Niewiele w nim zmieniono. I bardzo dobrze.

Sztuka żonglerki

pierwsza jazda 22-08-2007

Znawcy tematu przecierają oczy ze zdziwienia. Nowe wersje Alfy Romeo 147 i GT nie noszą oznaczenia Q4, tylko Q2. A oto dlaczego.

Inne testy samochodów Alfa Romeo 147

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Holding 1 dokonał największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego
Holding 1 dokonał największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego

Polska grupa kapitałowa Holding 1 sfinalizowała zakup Renault Retail Group Warszawa, wzbogacając motoryzacyjne portfolio o sieć dealerstw marek Renault i Dacia w Warszawie. Wyniki pokazują, że to jedna z największych transacji w historii polskiego rynku dealerskiego.