1. Samochody
  2. Alfa Romeo
  3. Stelvio

Kup Alfa Romeo Stelvio


 


 

Informacje o samochodach Alfa Romeo Stelvio

Alfa Romeo Giulia i Stelvio Quadrifoglio po face liftingu

wydarzenia 08-05-2020

Alfa Romeo przeprowadziła face lifting modeli Giulia Quadrifoglio i Stelvio Quadrifoglio. Wprowadzono sporo ulepszeń, bogatsze jest wyposażenie, a silnik ma wciąż dużo mocy.

Alfa Romeo Stelvio – ruszyła sprzedaż

Aktualności 20-01-2017

W salonach włoskiej marki można zamawiać długo oczekiwana SUV-a. Klienci, którzy teraz zdecydują się na Alfa Romeo Stelvio, za kilka miesięcy odbiorą samochód w limitowanej wersji First Edition.

Alfa Romeo Stelvio w wersji coupe

Aktualności 28-12-2016

Alfa Romeo zaprezentowało kilka tygodni temu długo wyczekiwanego crossovera, a teraz przyszedł czas na spekulacje na temat kolejnych wariacji modelu Stelvio. Jeden z designerów zaprezentował, jak mogłaby wyglądać wersja coupe.

Alfa Rome Stelvio Quadrifoglio - drżyjcie śmiertelnicy

Premiery 16-11-2016

Wystartowały targi motoryzacyjne w Los Angeles i jedną z najważniejszych premier tej imprezy jest Alfa Romeo Stelvio. Pierwszy w historii SUV marki z Mediolanu pokazano w topowej wersji Quadrifoglio.

Alfa Romeo Stelvio - przypadkowy wyciek?

Aktualności 14-09-2016

Wczoraj koncern Fiata udostępnił nagranie wideo, na którym chwali się zakładem i produkcją Alfy Romeo Giulii. Ktoś jednak nie do końca chyba był świadomy, co w pewnym momencie pojawia się na filmie. A może to specjalny zabieg i kontrolowany wyciek przed premierą Alfy Romeo Stelvio?

Filmy i galerie samochodów Alfa Romeo Stelvio

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio na L.A. Auto Show

Premiery i wydarzenia 17-11-2016

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio na targach Los Angeles Auto Show.

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Samochody - katalog 16-11-2016

510 KM i 600 Nm, oto liczby, opisujące Alfę Romeo Stelvio w wersji Quadrifoglio. Pierwszy SUV od producenta z Mediolanu zadebiutował na targach Los Angeles. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Audi Q4 Sportback e-tron – elektryczny SUV coupe
Audi Q4 Sportback e-tron – elektryczny SUV coupe
Audi Q4 Sportback e-tron to zapowiedź wersji coupe innego elektrycznego SUV-a – Audi Q4 e-tron. Wiemy już, jak wygląda wersja Sportback.