1. Samochody
  2. ZAZ
  3. Oceny i opinie

ZAZ - Oceny i opinie

ZAZ
Oceny i opinie

Przedstawiamy opinie o samochodach marki ZAZ. Prezentujemy opinie dla wielu modeli, wersji i generacji samochodów marki ZAZ. Kierowcy oceniają główne elementy samochodu, wskazują wady i zalety. Poznaj najlepiej oceniane modele marki ZAZ.

Jak kierowcy oceniają samochody marki ZAZ

Czy warto kupić ZAZ?

TAK
NIE

ZAZ - oceny kierowców

prowadzenie:prowadzenie - oceny kierowców 3.57
komfort jazdy:komfort jazdy - ocena kierowców 3.57
silnik:silnik - ocena kierowców 3.43
jakość i awaryjność:jakosc i awaryjnosc - ocena kierowców 3.00

Najczęściej oceniany

ZAZ Tavrija

ZAZ Tavrija

 

3.39

Liczba kierowców którzy ocenili ten samochód: 7

Opinie i dyskusje o ZAZ

4.00

Czy warto kupić ten model?

tak

ZAZ Tavrija

4.00

7 użytkowników oceniło ZAZ Tavrija. Zobacz ich opinie!

Użytkownik Art zauważa: "Tavrią przejechałem ponad 250000 km, przewiozłem nią prawie cały materiał na budowę domu, jednorazowo nawet ponad 600kg, nie była serwisowana, olej dolewałem jak zaświeciła się kontrolka a wymieniałem po 40-50000. Gaźnik, zawory regulowałem samemu i auto jeździło oszczędnie, gdybym zadbał o karoserię, zrobił jakąś konserwację, umył po zimie to pewnie nie zżarła by ją tak szybko rdza (13 lat). Travia w porównaniu do malucha (alternatywa) była o wiele wygodniejsza, dynamiczniejsza, szybsza, w środku cichsza, ładowniejsza, a i spalanie porównywalne (choć słyszałem, że są egzemplarze trudne do ustawienia). Czy warto było na pewno tak. Jak ktoś chciałby kupić malucha to poleciłbym Tavrię. " czytaj więcej.

Użytkownicy o wadach i zaletach samochodów marki ZAZ

ZAZ Tavrija 1988-1999 rok 1991

4.00

Użytkownik Art ocenił swój model na 4.00

Za zalety uważa: oszczędny silnik - prymitywna budowa - czytaj prosty w naprawach - sprytnie składane tylnia kanapa dająca dużą płaską powieżchnię bagażową. Wady: szybko rdzewiejące blachy - dużo drobnych usterek

ZAZ Tavrija 1988-1999 rok 1995

4.00

Użytkownik tom ocenił swój model na 4.00

Za zalety uważa: Tani w eksploatacji - części za grosze - wyciagałem nim 150 ;) - pakowny ;). Wady: drobne usterki - duże spalanie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus UX - premiera w Genewie
Lexus UX - premiera w Genewie
Spekulacje na temat nowego crossovera od Lexusa weszły na wyższy poziom. Norweski oddział marki potwierdził plotki - lada moment na salonie w Genewie pojawi się zupełnie nowy model UX.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross