1. Samochody
  2. Volkswagen
  3. Caravelle

Kup Volkswagen Caravelle


 


 

Informacje o samochodach Volkswagen Caravelle

Volkswagen Transporter T6 – Niemiecka czeladź

Premiery 04-07-2015

Jedną z najlepszych dróg do promocji nowego modelu jest odnoszenie się do protoplasty, do kultowego modelu. W przypadku Volkswagena T6 punktem wyjścia jest legendarny "Bulli". Wraz z szóstą generacją pojawia się specjalna wersja inspirowana Volkswagenem T1. Pytanie tylko czy ładne opakowanie nie ma być zasłoną dymną przed zwykłym liftingiem?

Nowy Volkswagen Transporter - lepszy, ładniejszy, tańszy

Aktualności 16-04-2015

Volkswagen Transporter jest dla klasy średnich dostawczaków tym, czym Golf w segmencie kompaktów - wzorcem. 65 lat na rynku, 12 milionów sprzedanych sztuk. Szósta generacja z pewnością podtrzyma wyborną passę.

Volkswagen Transporter T1 powróci w wersji elektrycznej

Aktualności 02-04-2015

Kultowy Volkswagen Transporter T1 pojawi się we współczesnej wersji. Auto jest szykowane przez ludzi z Wolfsbruga jako samochód z napędem elektrycznym.

Oto Volkswagen Transporter numer sześć

Aktualności 19-03-2015

Na razie Volkswagen uraczył nas jedynie szkicem swojego sztandarowego dostawczaka, ale auto w finalnej formie jest już blisko. Premiera w połowie kwietnia.

Volkswagen pokazuje koncept bazujący na serii T

Premiery 26-09-2014

Na targach IAA w Hanowerze Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentował koncepcyjny model Tristart. Auto powstało trzydzieści lat po debiucie studyjnego Syncro.

Medalistka olimpijska ambasadorem użytkowych Volkswagenów

Aktualności 10-10-2013

Zofia Klepacka, brązowa medalistka olimpijska z Londynu w żeglarskiej klasie RS:X, została ambasadorem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Specjalnie skonfigurowany Volkswagen Caravelle Comfortline ma jej pomóc w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Volkswagen modyfikuje gamę silnikową T5 i Amaroka

Aktualności 06-02-2013

Koncern z Wolfsburga wzbogacił swojego pickupa o nową jednostkę napędową, która przy takim samym spalaniu teraz dostarcza więcej mocy.

Volkswagen Caravelle: Wyjście awaryjne

Testy samochodów 01-09-2010

W pracy dziennikarza czasami tak bywa, że umówione na test auto zostaje rozbite, ulega awarii, bądź zostaje sprzedane i wówczas, o ile mamy tyle szczęścia, dostajemy w zastępstwie inną "testówkę". Tak też było i tym razem. Miał być Volkswagen Multivan, a do domu wracałem Caravelle. Niby te same rozmiary, niemal identyczne nadwozie i tylko inaczej wyposażone wnętrze. Czy więc Volkswagen Caravelle to tylko inna wersja wyposażeniowa Multivana, czy może całkowicie inny model?

Volkswagen Transporter: Od ciężarówki po salonkę

Premiery 18-11-2009

Volkswagen ma sposób na tworzenie aut, które przez dekady znajdowały się, bądź znajdują się na szczytach list popularności i przez wielu są uznawane wręcz za kultowe. Tak było z Garbusem, teraz jest z Golfem, w nieco może mniejszym stopniu również z Passatem. Nie inaczej jest i w świecie pojazdów dostawczych, gdzie zaszczytne pierwsze miejsce od kilku już dekad zajmuje Volkswagen Transporter. Do Polski właśnie wjeżdża najnowsza generacja tego modelu.

Filmy i galerie samochodów Volkswagen Caravelle

Volkswagen Tristar Concept

Samochody - katalog 26-09-2014

Testy mojeauto.pl: Volkswagen Caravelle

Testy samochodów 25-08-2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sportowa Skoda Karoq już za dwa lata
Sportowa Skoda Karoq już za dwa lata
Znamy już następcę modelu Yeti, a teraz przyszedł czas na kolejne wersję czeskiego SUV-a. Nowe warianty Skody Karoq zadebiutują już w przyszłym roku.
Citroen C3 Citroen C3