1. Samochody
  2. Toyota
  3. Auris
  4. Testy redakcyjne
Toyota

Toyota Auris - Testy redakcyjne

Toyota
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Toyota Auris Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Toyota Auris wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Toyota Auris

Toyota Auris Hybrid Touring Sports: Pakowna dyskrecja

Testy samochodów 21-08-2014

Hybrydy to dziś już nie ciekawostka, a bardzo szeroka oferta samochodów. Swoją poważną talię kart w tej grze ma Toyota. Wybór duży, ale czy jest auto, którego zakup da się uzasadnić jako najbardziej sensowny?

Toyota Auris Touring Sports: Wielki comeback

Testy samochodów 16-10-2013

Już dawno Toyota nie miała swojego gracza w tym segmencie. Dawno, to znaczy w czasach gdy Auris był jeszcze Corollą, a po drogach jeździła dziewiąta generacja tego modelu. Czy wielki powrót niewielkiego kombi stanie się hitem?

Ford Focus, Kia cee'd, Toyota Auris, Volkswagen Golf - ciężki żywot jurora

Testy samochodów 01-05-2013

Ostatnie rozstrzygnięcia dwóch prestiżowych konkursów potwierdzają tezę, którą lansują od dawna miłośnicy tego modelu - Golf rządzi! Czy aby jednak na pewno? Przeciwników takiego sądu znajdzie się przecież również bez liku. Postanowiliśmy zatem zabawić się nieco w jurorów i sprawdzić, czy Volkswagen Golf VII to faktycznie niedościgniony wzorzec dla innych kompaktów, czy może jednak miano "króla kompaktów" jest już mocno naciągane.

Toyota Auris Hybrid: Lustrzane odbicie

Testy samochodów 26-03-2013

Czy kiedykolwiek stanęliście przed lustrem i spoglądając na gościa znajdującego się po drugiej stronie doszliście do wniosku, że nie poznajecie samego siebie? Dieta, siłownia i wymiana garderoby sprawiły, że odżyliście. To samo odczuwa zapewne nowy kompaktowy Auris. Człowiek ma nad nim przewagę, nie występuje jako hybryda.

Toyota Auris - TEST WIDEO

Testy samochodów 20-03-2013

W segmencie kompakt od wielu lat niepodzielne króluje Volkswagen Golf siódmy. Nie bez powodu mówi się na segment C, segment Golfa. Jednak od kilku lat do tego towarzystwa mocno dobija się konkurencja z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Toyota Auris HSD: Ekologia kontra rozsądek

Testy samochodów 07-11-2011

Toyota to pierwsza marka w Polsce jeżeli chodzi o popularyzowanie rozwiązań ekologicznych w naszym kraju. Zaczęło się dawno temu od Priusa, którego Polacy bali się kupować. Niedawno do ekofloty w gamie modelowej japońskiego producenta dołączył hybrydowy Auris. Czy popularny model zawojuje w rankingach?

Toyota Auris: Złota Toyota

Testy samochodów 30-05-2007

Zdziwienie, szok, niedowierzanie to pierwsze reakcje na wieść, że kompaktowa Toyota nie będzie się już nazywać Corolla tylko Auris. A jednak. Po blisko czterdziestu latach i dziewięciu generacjach przyszedł czas i na zmianę nazwy. Na szczęście nie do końca. W wersji sedan pozostanie nazwa Corolla, a jedynie hatchback będzie się nazywać Auris.

Inne testy samochodów Toyota Auris

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Egzamin na prawo jazdy to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. Wszystko przez niską zdawalność, która jest sposobem na zarobek przez ośrodki szkoleniowe inkasujące za każdy egzamin ponad 100 zł. Posłowie PiS mają pomysł na zmianę sposobu finansowania WORD-ów.
Nowy Citroen C3 Nowy Citroen C3