Samochody > Tesla

Tesla - katalog modeli

Kup samochód marki Tesla


 

Informacje o samochodach marki Tesla

Autonomiczne Tesle powoli ruszają na drogi

Aktualności 19-08-2015

Tesla znana jest z tego, że wszelkie ulepszenia swoich aut rozsyła kierowcom w formie aktualizacji online. Najnowsza jest zarezerwowana tylko dla wąskiej grupy testerów i pozwala na częściowo samodzielną jazdę.

Elon Musk rozdaje darmowe Tesle X

Aktualności 30-07-2015

Nowy crossover Tesla Model X już niebawem pojawi się na rynku i z tej okazji szef amerykańskiej firmy postanowił rozdać kilka egzemplarzy. Aby dostać jeden wystarczy mieć dar przekonywania i kilku bogatych przyjaciół.

Absurdalnie mocna Tesla Model S

Aktualności 21-07-2015

Myśleliście, że 690KM w elektrycznej Tesli S to już maksimum szaleństwa? Cóż, Elon Musk pomyślał inaczej i już niebawem będzie można kupić Model S P90D w absurdalnie mocnej wersji.

Tesla Model S ładowana... krokami

Technika 22-06-2015

Kiedy już kupimy samochód elektryczny, jazda nim jest wyjątkowo tania. Prąd jest znacznie tańszy od benzyny, ale może być jeszcze lepiej - jeśli jest zupełnie darmowy. Takie rozwiązanie próbuje zaoferować firma Pavegen.

Nadchodzi Tesla Model III

Aktualności 17-06-2015

Tesla Motors ma bardzo ambitne plany na najbliższą przyszłość. Firma wprowadzi kilka nowych modeli, a wśród nich pojawi się Model III o nadwoziu sedan.

Nowe Tesla w klasie średniej już niebawem!

Aktualności 08-05-2015

Amerykański producent elektrycznych samochodów mocno się rozpędza. Szef marki, Elon Musk, zapowiedział debiut kolejnego modelu na marzec przyszłego roku.

Tesla Powerwall - ekologiczna elektryczność dla domu

Technika 05-05-2015

Amerykański producent elektrycznych aut rozszerza swoją ofertę o system akumulatorów, który pozwoli zmniejszyć domowe rachunki za prąd.

Google prawie kupiło Teslę

Premiery 22-04-2015

Według najnowszej książki, która jest poświęcona twórcy marki Tesla, producent samochodów miał być sprzedany firmie Google.

Tesla wprowadza bazową wersję Modelu S

Aktualności 09-04-2015

Amerykański producent elektrycznych samochodów uzupełnia swoją ofertę. Bazowa wersja Modelu S jest teraz znacznie mocniejsza i ma większy zasięg, ale jednocześnie podrożała.

Fisker Karma powróci jeszcze w tym miesiącu

Aktualności 02-04-2015

Zawirowania wokół marki Fisker doprowadziły nie tylko do jej przejęcia przez chińską firmę Wanxiang, ale nawet do zmiany jej nazwy na Elux. Pod tą marką powróci hybrydowy sedan Karma, którego rynkową karierę przerwały wspomniane perturbacje.

Tesla Opony

Tesla - Opony

Tesla Części samochodowe

Tesla - Części samochodowe