Samochody > Tesla

Tesla - katalog modeli

Kup samochód marki Tesla


 

Informacje o samochodach marki Tesla

Tesla Model S ładowana... krokami

Technika 22-06-2015

Kiedy już kupimy samochód elektryczny, jazda nim jest wyjątkowo tania. Prąd jest znacznie tańszy od benzyny, ale może być jeszcze lepiej - jeśli jest zupełnie darmowy. Takie rozwiązanie próbuje zaoferować firma Pavegen.

Nadchodzi Tesla Model III

Aktualności 17-06-2015

Tesla Motors ma bardzo ambitne plany na najbliższą przyszłość. Firma wprowadzi kilka nowych modeli, a wśród nich pojawi się Model III o nadwoziu sedan.

Nowe Tesla w klasie średniej już niebawem!

Aktualności 08-05-2015

Amerykański producent elektrycznych samochodów mocno się rozpędza. Szef marki, Elon Musk, zapowiedział debiut kolejnego modelu na marzec przyszłego roku.

Tesla Powerwall - ekologiczna elektryczność dla domu

Technika 05-05-2015

Amerykański producent elektrycznych aut rozszerza swoją ofertę o system akumulatorów, który pozwoli zmniejszyć domowe rachunki za prąd.

Google prawie kupiło Teslę

Premiery 22-04-2015

Według najnowszej książki, która jest poświęcona twórcy marki Tesla, producent samochodów miał być sprzedany firmie Google.

Tesla wprowadza bazową wersję Modelu S

Aktualności 09-04-2015

Amerykański producent elektrycznych samochodów uzupełnia swoją ofertę. Bazowa wersja Modelu S jest teraz znacznie mocniejsza i ma większy zasięg, ale jednocześnie podrożała.

Fisker Karma powróci jeszcze w tym miesiącu

Aktualności 02-04-2015

Zawirowania wokół marki Fisker doprowadziły nie tylko do jej przejęcia przez chińską firmę Wanxiang, ale nawet do zmiany jej nazwy na Elux. Pod tą marką powróci hybrydowy sedan Karma, którego rynkową karierę przerwały wspomniane perturbacje.

"Autonomiczna" Tesla już za kilka miesięcy?

Technika 25-03-2015

Podczas gdy producenci aut snują przyszłościowe plany testowania technologii samodzielnie jeżdżących aut, Tesla ponoć już nauczyła wszystkich sztuczek swój Model S. Jego właściciele ponoć już niebawem za kierownicą będą mogli czytać  gazetę.

Tesla S jeszcze szybsza

Aktualności 02-02-2015

Tesla S w najmocniejszej wersji P85D jest bez wątpienia najszybszym sedanem na świecie. Amerykanie nie spoczywają jednak na laurach i nadal usprawniają swoją limuzynę.

691KM w elektrycznym crossoverze Tesli

Aktualności 14-01-2015

Fani elektrycznych pojazdów mogą już składać zamówienia na najnowsze auto amerykańskiej Tesli. Model X to skrzyżowanie SUVa i minivana o nieprzeciętnych osiągach.

Tesla Opony

Tesla - Opony

Tesla Części samochodowe

Tesla - Części samochodowe