Samochody > Tesla

Tesla - katalog modeli

Najbardziej bezpieczny

Informacje o samochodach marki Tesla

Google prawie kupiło Teslę

Premiery 22-04-2015

Według najnowszej książki, która jest poświęcona twórcy marki Tesla, producent samochodów miał być sprzedany firmie Google.

Tesla wprowadza bazową wersję Modelu S

Aktualności 09-04-2015

Amerykański producent elektrycznych samochodów uzupełnia swoją ofertę. Bazowa wersja Modelu S jest teraz znacznie mocniejsza i ma większy zasięg, ale jednocześnie podrożała.

Fisker Karma powróci jeszcze w tym miesiącu

Aktualności 02-04-2015

Zawirowania wokół marki Fisker doprowadziły nie tylko do jej przejęcia przez chińską firmę Wanxiang, ale nawet do zmiany jej nazwy na Elux. Pod tą marką powróci hybrydowy sedan Karma, którego rynkową karierę przerwały wspomniane perturbacje.

"Autonomiczna" Tesla już za kilka miesięcy?

Technika 25-03-2015

Podczas gdy producenci aut snują przyszłościowe plany testowania technologii samodzielnie jeżdżących aut, Tesla ponoć już nauczyła wszystkich sztuczek swój Model S. Jego właściciele ponoć już niebawem za kierownicą będą mogli czytać  gazetę.

Tesla S jeszcze szybsza

Aktualności 02-02-2015

Tesla S w najmocniejszej wersji P85D jest bez wątpienia najszybszym sedanem na świecie. Amerykanie nie spoczywają jednak na laurach i nadal usprawniają swoją limuzynę.

691KM w elektrycznym crossoverze Tesli

Aktualności 14-01-2015

Fani elektrycznych pojazdów mogą już składać zamówienia na najnowsze auto amerykańskiej Tesli. Model X to skrzyżowanie SUVa i minivana o nieprzeciętnych osiągach.

Tesla Roadster zwiększa zasięg

Technika 29-12-2014

Kilka dni temu Elon Musk, szef Tesla Motors, zapowiedział zmiany w modelu Roadster. Czas na konkrety.

Nowości od Tesli na 2015 rok

Aktualności 24-12-2014

Amerykański producent samochodów z napędem elektrycznym zaproponował swoim dotychczasowym klientom kilka usprawnień. Od teraz niedogodności związane z podróżowaniem "elektrykiem" powinny być mniej dokuczliwe.

BMW wystawia konkurenta dla Tesli

Aktualności 16-12-2014

Tesla ze swoim modelem S namieszała trochę w szykach motoryzacyjnych gigantów. Czas na reakcję BMW, które zamierza w ciągu trzech lat wystawić konkurenta.

Tesla wspiera weteranów

Aktualności 17-11-2014

W Stanach Zjednoczonych co roku 11 listopada jest obchodzony Dzień Weteranów. Tesla przygotowała specjalny pojazd na tą okazję.

Tesla Opony

Tesla Części samochodowe