1. Samochody
  2. Suzuki
  3. Liana
Suzuki

Suzuki Liana - Suzuki Liana

Suzuki
Suzuki Liana

Suzuki Liana na naszym rynku pojawiła się później niż w większości państw europejskich (2001 r.). Dopiero po naszym wejściu do Unii Europejskiej. Suzuki Liana dostępna jest w wersji cztero oraz pięciodrzwiowej i jest propozycją w segmencie aut rodzinnych. Jak wiadomo, Suzuki znane było bardziej z produkcji aut terenowych oraz małych miejskich.

Ocena użytkowników

Ocena ekspertów

Kup Suzuki Liana


 

Suzuki Liana - opinie kierowców


Suzuki Liana został oceniony 9 razy. Uzyskał średnią ocenę 4.67 na 5 możliwych punktów. 100% użytkowników określiło że warto kupić ten model

Ocena łaczna: 4.67

Liczba ocen: 9

Czy warto kupić ten model: tak 100% nie 0%

 

Suzuki Liana - spalanie


Użytkownicy modelu Suzuki Liana testują jego spalanie. Oto średnie zużycie paliwa w mieście i w trasie dla głównych rodzajów paliwa:
 
 
Liczba raportów:
9
8
1
śr. spalanie w mieście (l/100km)
9.3
8.6
10.0
śr. spalanie w trasie (l/100km)
8
7.4
8.5

 

Informacje o samochodach Suzuki Liana

Suzuki Liana - Co znaczy Liana

test 22-07-2008

Za nazwą tego modelu nie kryją się żadne pnącza. To akronim od Life in a New Age (życie w nowej erze). Istotnie, Suzuki Liana to coś zupełnie nowego na naszym rynku, ale świat poznał ją trzy lata temu.

Suzuki Liana i Grand Vitara z dieslem

Aktualności 10-12-2004

Już od stycznia 2005 r. w salonach Suzuki pojawi się nowa wersja modelu Liana: z silnikiem 8HY DI Common Rail diesel o pojemności 1,4 l i mocy 90 KM. Model ten będzie dostępny w dwóch wersjach nadwozia: sedan i hatchback.

Filmy i galerie samochodów Suzuki Liana

Suzuki Liana

Samochody - katalog 31-01-2008

Opinie i dyskusje o samochodach Suzuki Liana

tłumik

Ostatnio widziałem w Tesco , ale spróbuj w sklepie motoryzacyjnym. czytaj więcej

czesław G. o Suzuki Liana 2004-2007

Samochód wart swoich pieniędzy, szkoda, że nie kontynuowano dalszej produkcji, gdyż po modernizacji i niewielkich poprawkach byłby sporym rywalem dla innych w tej klasie. czytaj więcej

tłumik

witam.posiadam suzuki lianę 1,4 ddis.może wie ktoś gdzie kupić tłumik końcowy. czytaj więcej

pawcho o Suzuki Liana 2004-2007

Potężna zaleta bezawaryjnośc.Trzeba się przyzwyczaic do wyglądu.Genralnie jestem b. zadowolony.Dostanie go teraz syn do użytkowania szkoda mi go sprzedawac i kupowac kota w worku. czytaj więcej

Slaw o Suzuki Liana 2004-2007

Witam..! Długo,długo szukana,aż trafiona w Danii,tam kupiona w salonie w 2009r przez duńczyka./uderzona w lewy błotnik/wymieniony,poduchy całe/,po uderzeniu, trafiła do PL,na zasadzie,by pusto nie wracać,po dostawie towaru/firma polsko/duńska/.Miała wtedy na liczniku 18900km/potwierdzone przez duńskie ASO/..Autko z końca produkcji, 2007rok 1,6 benz. 107KM,79KW,145Nm..Ze mną od 2011r. Bezawaryjna,niczym nie rzucająca się w oczy,dla niektórych, wręcz brzydka/to dobrze,znika strach przed złodziejami/.Godnie podtrzymuje tradycje'japończyków' w moim domu/tuż przed nią była długgooo..Corolla/.Zostanie do końca moich dni.Żal oddawać coś niezawodnego i brać to co teraz w produkcji...! czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?
Citroen C4 Cactus Citroen C4 Cactus