1. Samochody
  2. Subaru
  3. Outback
  4. Testy zderzeniowe
Subaru

Subaru Outback - Zobacz testy zderzeniowe

Subaru
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Subaru Outback wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Subaru Outback oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Subaru Outback na testach zderzeniowych:

Subaru Outback

Test zderzeniowy Euro NCAP 2014.

Wynik ogólny:
Bezpieczeństwo kierowcy i pasażera:
85%
Bezpieczeństwo dzieci:
87%
Bezpieczeństwo pieszego:
70%
Wspomaganie bezpieczeństwa:
73%

Subaru Outback

Test zderzeniowy Euro NCAP 2003.

Euro NCAP wybrało do testów Subaru Legacy w wersji kombi, gdyż te modele sprzedają się lepiej niż limuzyny. Auto z napędem na cztery koła spisało się dobrze: kabina pozostała nienaruszona po zderzeniu czołowym, drzwi od strony kierowcy można było normalnie otworzyć po wypadku (cecha bezpiecznego samochodu) a miejsce na nogi zachowało swój kształt. Nacisk wywierany na klatkę piersiową kierowcy był stosunkowo duży, ale dzieci chronione były wyjątkowo dobrze. Informacja o bezpieczeństwie dzieci umieszczona w samochodzie i na fotelikach była jasna i kompletna. Starsze dziecko korzystało z fotelika ISOFIX zamocowanego za pomocą górnego zaczepu, co zwiększa stabilność. Wynik uzyskany w zderzeniu bocznym był również bardzo dobry, jednak ochrona pieszych oceniona została jako słaba. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wojskowy Volkswagen Crafter z polskiej fabryki
Wojskowy Volkswagen Crafter z polskiej fabryki
Przeznaczony dla wojska Volkswagen Crafter, wykonany w całości w Polsce, jest jedną z gwiazd Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Oprócz niego na stoisku Volkswagena wystawione są dwa modele Amarok.
Nowa Ty w cztery dni, czyli jak było na obozie Fit&Food Camp Nowa Ty w cztery dni, czyli jak było na obozie Fit&Food Camp