1. Samochody
  2. Subaru
  3. WRX

Subaru WRX - generacje, wersje, katalog

Kup Subaru WRX


 


 

Informacje o samochodach Subaru WRX

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Aktualności 06-10-2016

Nowością jest skrzynia CVT połączona z silnikiem o mocy 300 KM. Na potrzeby tej wersji przekładnię wyposażono w dodatkową chłodnicę oleju.

Subaru WRX STI S207 - to niesprawiedliwe

wydarzenia 29-10-2015

Seria S w Subaru trwa od kilkunastu lat. Najpierw w Imprezie, teraz w modelu WRX STI. To żółte auto pojawi się tylko na rynku japońskim.

Subaru WRX S4 SportVita tylko dla Japonii

Premiery 08-10-2015

Na salonie Tokyo Motor Show 2015 Subaru pokaże luksusową odmianę WRX S4. Nazywa się SportVita i jest najbardziej prestiżową odmianą tego modelu. Niestety, przygotowano go tylko na Japonię.

Auta sportowe za 40 tys. zł

samochody używane 15-05-2015

Moc jest z nimi, bez dwóch zdań. Poza tym świetnie wyglądają, bo nawet jeśli nie mają nadwozi coupé, różnią się od cywilnych wersji. Subaru Impreza WRX STI, Toyota Celica, Golf GTI/R32, BMW 3 Coupe, Nissan 350Z, Porsche Boxster - doradzamy co kupić.

Subaru przygotowało wersję WRX STI Rallycross

wydarzenia 03-04-2015

Stworzono go do wyścigów Red Bull Global Rallycross, a także X Games Rallycross. To Subaru WRX STI Rallycross wykreowała firma Vermont SportsCar.

Japoński producent chce powrócić do motosportu

Aktualności 08-08-2014

Kryzys finansowy, który pojawił się kilka lat temu sprawił, że niektórzy producenci musieli pożegnać się z światowym sportem motorowym. Dziś gdy po kryzysie nie ma już śladu pojawiają się plany na wielki powrót.

Subaru WRX STI - wymierający gatunek

pierwsza jazda 16-06-2014

"Ma być topornie, głośno i bez zbędnej dodatkowej masy" – takie oczekiwania wobec nowego WRX STI znaleźliśmy na polskim forum miłośników Subaru. I faktycznie taki jest najostrzejszy model tej marki.

Subaru znów bije rekord na Wyspie Man!

Samochody luksusowe 10-06-2014

Japoński producent poprawił rekord 60-kilometrowego odcinka na legendarnej Wyspie Man. Brytyjski kierowca Mark Higgins pobił swój własny rekord.

Nowe Subaru STI: Niezniszczalny

wydarzenia 10-04-2014

Świat samochodów ma kilka modeli-legend, a jedną z największych jest Subaru STI. Wśród kilkudziesięciu premier sezonu 2014 zatańczy najnowsza wersja tego auta.  

Subaru WRX STI atakuje w Detroit

Premiery 15-01-2014

Kolejną ważną premierę targów NAIAS poznaliśmy na stoisku Subaru. Japoński producent przestawił najnowsza generację legendy spod szyldu STI.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wyposażenie auta, które sprawdzi się podczas wakacyjnego wyjazdu
Wyposażenie auta, które sprawdzi się podczas wakacyjnego wyjazdu
W 2017 roku aż 45% Polaków wybrało się na wakacje własnym autem. W tym roku z pewnością będzie podobnie. Zanim ruszysz w drogę, dowiedz się, jakie elementy wyposażenia auta pomogą ci zadbać o komfort i bezpieczeństwo podróży, a które są wręcz obowiązkowe.