1. Samochody
  2. Skoda
  3. Superb
  4. Zdjęcia

Samochody Skoda Superb na zdjęciach

Testy mojeauto.pl: Skoda Superb 1.4 TSI

Testy samochodów 21-03-2016

Skoda Superb 2,0 TDI 150 KM Laurin & Klement

Testy samochodów 30-12-2015

Skoda Superb w topowej konfiguracji Laurin & Klement z 150-konnym silnikiem TDI i skrzynią DSG to dobry wybór, mimo że dwulitrowy motor to najsłabszy wariant silników dla tej konfiguracji. To działa, jeśli nie jesteś bardzo wymagający.

Premiera: Skoda Superb Combi

Premiery i wydarzenia 07-07-2015

Skoda Superb Combi właśnie wchodzi do polskich salonów. Topowy model czeskiego producenta posiada bagażnik, który w standardzie oferuje 660 litrów pojemności. Po złożeniu tylnych oparć jego pojemność wzrasta do 1 950 litrów. Ceny Skody Superb Combi zaczynają się od 84 800zł. Za taką kwotę możemy zamówić auto z silnikiem 1,4TSI o mocy 125KM w wersji wyposażeniowej Active.

Nowa Skoda Superb Combi

Samochody - katalog 02-07-2015

Skoda Superb Combi posiada bagażnik, który standardowo oferuje 660 litrów pojemności. Po złożeniu tylnych oparć jego pojemność wzrasta do 1 950 litrów. W stosunku do poprzedniego modelu oferuje 39 mm więcej na ramiona oraz 157 mm na nogi. Jest to również sporo więcej niż oferuje konkurencja.

Testy zderzeniowe Euro NCAP - i20, Panda Cross, Superb

Inne 24-06-2015

Euro NCAP przetestowało kolejne trzy modele. Crash testy najlepiej przeszła Skoda Superb nowej generacji, która uzyskała pięć gwiazdek. Jedną mniej gwiazdkę otrzymał Hyundai i20, zaś najgorzej wypadł Fiat Panda w uterenowionej wersji Cross.

Skoda Superb Combi

Samochody - katalog 26-05-2015

Najbardziej przestronne wnętrze w klasie, a do tego 660 litrów pojemności bagażnika i 1950 po złożeniu tylnych siedzeń - oto najważniejsze, choć nie jedyne, atuty nowej Skody Superb w odmianie kombi.

Premiera: Skoda Superb - wnętrze

Premiery i wydarzenia 18-05-2015

Wnętrze trzeciej generacji Skody Superb to projekt stonowany i prosty. A szkoda, bo można było iśc za ciosem i dopasować projekt wnętrza do stylistyki nadwozia łącząc trójkątne kształty z szykiem i jakością. Jakośc lepsza niż w poprzedniku i nad tym nie, ma co proawdzić szerszych dyskusji. Wentylowane fotele, parasolki w drzwiach i moduł Wi-Fi - to kilka topowych elementów dodatkowego wyposażenia nowego Superba. 

Premiera: Skoda Superb - detale

Premiery i wydarzenia 18-05-2015

Reflektory, zarówno przednie jak i tylne to punkt wyjścia do pisania peanów na temat czeskiej szkoły projektowania. W przednich światłach trójkątne formy, trójwymiarowe kształty, zaś w tylnych reflektorach szeroka literą "C" to wisienki na torcie stylistyki Superba. 

Premiera: Skoda Superb

Premiery i wydarzenia 18-05-2015

Trzecia generacjia Superba została zaprojektowana przez Jozefa Kaban, człowieka który był odpowiedzialny m.in. za design Bugatti Veyron. Superb w nowym wcieleniu może przypominać Audi A6, ale jest to bardziej komplement niż prztyczek. 

Nowa Skoda Superb: wnętrze

Samochody - katalog 20-02-2015

Tuż przed targami w Genewie zaprezentowano nowego Superba. Specjalnie dla Was mamy zdjęcia wnętrza nowego Superba, których nie zobaczycie nigdzie indziej. 

Nowa Skoda Superb III 2015

Samochody - katalog 19-02-2015

Skoda Superb III to najnowsza odsłona czeskiej limuzyny aspirującej do segmentu premium. Od momentu debiutu pierwszej generacji w 2001 roku, czeska marka sprzedała ponad 700 tysięcy egzemplarzy. Nad wyglądem najnowszego modelu czuwał szef designu marki - Jozef Kaban.

Nowa Skoda Superb III: detale

Samochody - katalog 19-02-2015

Nowa Skoda Superb 3 generacji to duży postęp w stosunku do poprzedniego modelu. Czeska limuzyna prezentuje się bardzo elegancko dzięki dyskretnym detalom swojego potężnego nadwozia. To już nie jest "Passat dla ubogich", ale poważny i groźny gracz na rynku. Potwierdza  to nasza galeria detali nadwozia Superba III.

Skoda Superb 2015

Premiery i wydarzenia 13-02-2015

Skoda bardzo ostrożnie dawkuje nam informacje na temat nowego Superba. Wiemy już, jak wygląda z lotu ptaka i to, że będzie najlepszą Skodą w historii tej marki. Czekamy z niecierpliwością.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy ceny nowego Lexusa LS
Znamy ceny nowego Lexusa LS
Kilka tygodni temu poznaliśmy kolejną generację topowego Lexusa LS, a tymczasem samochód wchodzi do polskich salonów - polski importer ujawnił cenniki. Czy japońska limuzyna powinna się obawiać niemieckiej konkurencji?
Citroen C3 Citroen C3