1. Samochody
  2. Skoda
  3. Superb
  4. Testy redakcyjne
Skoda

Skoda Superb - Testy redakcyjne

Skoda
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Skoda Superb Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Skoda Superb wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Skoda Superb

Skoda Superb Combi III 2.0 TDI 190 KM - Jest moc!

Testy samochodów 17-02-2016

Poszukując samochodu rodzinnego nie zawsze musimy się rozglądać za mało emocjonującymi vanami. Idealna propozycja w takim przypadku powinna być pojemna, komfortowa, oszczędna, ale do tego szybka. I taka właśnie jest nowa Skoda Superb Combi z najmocniejszym silnikiem Diesla o mocy 190 KM pod maską.

Skoda Superb III 1.4 TSI 150 KM - limuzyna z downsizingiem

Testy samochodów 09-02-2016

Coraz więcej samochodów z segmentu D ma pod maską pomniejszone, turbodoładowane jednostki. Pod maską testowanej Skody Superb pracuje najmniejszy silnik w gamie, czyli 1.4 TSI o mocy 150 KM. Czy taki silnik będzie w stanie "uciągnąć" jeden z największych samochodów w klasie?

Skoda Superb 2.0 TDI L&K – prestiż z mocą 150 KM

Testy samochodów 31-12-2015

Skoda stworzyła jedno z najładniejszych samochodów w swojej 120-letniej historii. Nowy Superb z ostrymi kształtami przyciąga wzrok, zwłaszcza w topowej wersji Laurin & Klement. My auto w najwyższej konfiguracji dostaliśmy z najsłabszym wysokoprężnym silnikiem 2,0 TDI. Czy 150 KM to nie za mało w aucie o długości prawie 5 metrów?

Skoda Superb 2.0 TDI Laurin & Klement: test wideo

Testy samochodów 25-12-2015

W połowie listopada wystartowaliśmy z konkursem w którym można było wygrać Skodę Superb z pełnym bakiem na tydzień. Wystarczył wysłać do nas pomysł na scenariusz wideo. Dziś meldujemy wykonanie zadania i przedstawiamy Wam zrealizowane wideo.

Skoda Superb: Poczuć się jak prezes

Testy samochodów 07-01-2015

Udało się. Pewnego pięknego dnia odbierasz nominację i upragniony stołek prezesa zarządu. "To najlepszy czas by pomyśleć nad zmianą służbowego auta" - myślisz. Aby w końcu przesiąść się z segmentu D na coś wyższego. Rada nadzorcza spółki jest jednak nieugięta. "Musimy oszczędzać" - słyszysz.

Skoda Superb Combi Outdoor (test video)

Testy samochodów 24-09-2014

Superb w nadwoziu kombi i w wersji Outdoor to najświeższe danie serwowane w menu motoryzacyjnych posiłków czeskiego producenta. Testujemy auto z silnikiem 2.0 TDI o mocy 140 KM i szukamy sensu zakupu takiego modelu.

Skoda Superb L&K kontra Peugeot 508 GT: Walka o premium

Testy samochodów 12-03-2014

Producenci samochodów bardzo upodobali sobie hasło „premium” i coraz częściej swoje modele chcą umieszczać w koszyku ustawionym na jednej z tych wyższych półek. Skoda Superb Laurin & Klement oraz Peugeot 508 GT to dwa bardzo dobrze wyposażone auta, które chcą, by mówić o nich premium. Postanowiliśmy poszukać odpowiedzi na  to, który z nich powinien walczyć o wyższą półkę, a który być może już niczego udowadniać nie musi.

Skoda Superb Combi: Długodystansowiec

Testy samochodów 13-08-2013

Są tacy aktorzy, którzy są przypisani i najlepiej się czują w jednym typie ról. Są też takie samochody, które są przypisane do jednego typu zadań. Po tygodniu spędzonym za kierownicą Skody Superb w wersji kombi chyba już wiem, w jakiej roli będzie się ten model czuł najlepiej.

Skoda Superb Combi: VIDEO-TEST

Testy samochodów 01-04-2010

Skoda Superb oferuje swoim klientom coś, czego nie dostaliby u konkurencji za podobne pieniądze. Chodzi przede wszystkim o komfort, ilość miejsca oraz ekonomię jazdy. Najnowsza generacja, dostępna także w wersji kombi potrafi dodatkowo zapakować do bagażnika pół domu.

Skoda Superb 3,6 FSI 4x4: Najmocniejszy w historii

Testy samochodów 08-09-2009

Skoda ma obecnie dość trudne zadanie. Będąc pod rządami Volkswagena nie powinna, a właściwie nie może, wypuszczać lepszych aut niż robi to jej macierzysta marka. A jednak mimo to modele naszych południowych sąsiadów często stanowią bardzo ciekawą alternatywę wobec tych, które mają swoje korzenie za naszą zachodnią granicą. Najlepszym tego przykładem jest Skoda Superb, która w swojej najmocniejszej wersji trafiła nie tak dawno do naszej redakcji.

Skoda Superb: Prestiż w promocji

Testy samochodów 06-05-2009

Poprzednia Skoda Superb oferowała swoim klientom coś, czego nie dostaliby u konkurencji za podobne pieniądze. Chodzi przede wszystkim o komfort, ilość miejsca oraz ekonomię jazdy. W nowej Skodzie Superb możemy dołączyć do tego jeszcze dobrą prezencję i nowoczesne rozwiązania, niedostępne u konkurencji. Sprawdźmy zatem kolejną odsłonę limuzyny znad Wełtawy.

Skoda Superb: Alternatywa luksusu

Testy samochodów 24-01-2007

Przychodzi klient do salonu. 'Chciałbym kupić samochód, który ma prezencję auta luksusowego, ma dużo miejsca, jest komfortowy i w miarę ekonomiczny, a dodatkowo kosztuje mniej niż Mercedes Klasy C w podstawowej wersji dla księgowych' - mówi. W takiej sytuacji wielu sprzedawców nabrałoby wody w usta szukając na próżno adekwatnego modelu w swojej ofercie. Dealerzy Skody mają ułatwione zadanie. Mogą zaproponować model Superb.

Superb, 607: Design kontra dynamika

Testy samochodów 27-07-2004

Skoda Superb 2,5 TDI Comfort i Peugeot 607 2,2 HDI Ivoire – dwie flagowe limuzyny swoich marek. Łączą je luksusowe wnętrze i silnik Diesla. Zobaczmy, co je różni.

Inne testy samochodów Skoda Superb

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Audi R8 Spyder V10 Plus - najmocniejsze kabrio w historii
Audi R8 Spyder V10 Plus - najmocniejsze kabrio w historii
Koncern z Ingolstadt zaprezentował najmocniejszą odmianę swojego supersamochodu. Wersja R8 Spyder V10 Plus to najmocniejszy kabriolet z logo czterech pierścieni, jaki kiedykolwiek powstał.