1. Samochody
  2. Skoda
  3. Fabia
  4. Testy redakcyjne
Skoda

Skoda Fabia - Testy redakcyjne

Skoda
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Skoda Fabia Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Skoda Fabia wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Skoda Fabia

Skoda Fabia III 1.0 MPI LPG: Gdy koszty są najważniejsze

Testy samochodów 03-09-2015

Benzyna, olej napędowy, LPG, CNG, biopaliwo, energia elektryczna, wodór - choć wybór paliw do samochodów jest dziś coraz większy, wciąż synonimem największych oszczędności pozostaje płynny gaz. Sprawdziliśmy na przykładzie nowej Skody Fabii LPG, czy i jak dużo można zaoszczędzić na zakupie tej wersji silnikowej.

Skoda Fabia 1,0 MPI Ambition - test wideo

Testy samochodów 26-08-2015

Ten egzemplarz Skody Fabii już znacie i dziś przyszedł czas na realizację naszej obietnicy. W konkursie obiecaliśmy zrealizować pomysł na test wideo jednego z naszych użytkowników. Sprawdzamy, czy Fabia 1,0 z silnikiem 1,0 MPI sprawdzi się w roli samochodu dla handlowca?

Skoda Fabia 1,0 MPI Ambition - uczy spokoju

Testy samochodów 14-08-2015

W męskich rozmowach o samochodach niemal zawsze przewija się kluczowe i uniwersalne kryterium - moc maksymalna. Wiadomo - koni ma być jak najwięcej, by spod świateł ruszać jako pierwsi i mieć pole position na następnym skrzyżowaniu. Skoda Fabia 1,0 MPI idzie w tej kwestii pod prąd, ale jej kierowca może na tym wyjść bardzo dobrze.

Skoda Fabia 1.0 MPI 60KM: Czy wystarczy?

Testy samochodów 07-08-2015

Wyścig zbrojeń na silniki w motoryzacji trwa w najlepsze. Mimo konieczności dbania o ekologię oraz portfele właścicieli, wciąż w cenie jest odpowiednia dawka mocy. Czy zatem warto rozważać jeden z najsłabszych dostępnych na rynku silników - 60-konną jednostkę, jaka napędza naszą testową Skodę Fabię?

Skoda Fabia Combi 1,2TSI Style: młode rodziny na celowniku

Testy samochodów 24-06-2015

Skoda już od ćwierć wieku zdobywa klientów niewielkimi, lecz funkcjonalnymi kombi. Testując najnowszą Fabię Combi z najmocniejszym silnikiem i najbogatszym wyposażeniem, sprawdzamy efekty wieloletnich doświadczeń.

Skoda Fabia III 1.0 MPI 75 KM: Krok dalej niż podstawa

Testy samochodów 27-03-2015

Skoda Fabia. Wszędzie, gdzie bym nie postawił nogi, gdzie nie spojrzę, tam nowa Fabia! Gdy rano otwierałem drzwi lodówki, to bałem się, że i tam znajdę Fabię. Pomyliłem się co do miejsca, bo Fabia z podstawowym silnikiem pojawiła się na naszym parkingu. Pytanie nasuwa się jedno, czy ten model naprawdę potrzebuje aż tak wielkiej promocji?

Skoda Fabia III 1.2 TSI - TEST VIDEO

Testy samochodów 27-12-2014

Gdy 15 lat temu Skoda Fabia pojawiła się na polskich drogach, nawet przez sekundę nie przeszła nam myśl, że kiedyś może stać się samochodem dla młodszej klienteli, ocierającym się nawet o określenie "lajfstajlowy".

Skoda Fabia Monte Carlo: Rajdowe pozory

Testy samochodów 25-07-2013

Związki Skody ze światem rajdów samochodowych nie ograniczają się do obecnego stulecia, wersji WRC Octavii i Fabii, czy wreszcie feralnego wypadku Roberta Kubicy za kierownicą Fabii S2000. Sportowa historia Skody rozpoczęła się przed ponad półwieczem, a jej najjaśniejszym punktem były zwycięstwa w Rajdzie Monte Carlo. I to właśnie dla uhonorowania tego rajdu, a dokładniej tych sukcesów powstała seria specjalna Skoda Fabia Monte Carlo.

Czy warto kupić: Skoda Fabia I (1999-2007)

Testy samochodów 24-09-2012

Skoda Fabia to idealny przykład, jak małe, niepozorne auto można odnieść sukces rynkowy. Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości wykonania, względy praktyczne, a przy tym przeświadczenie, że mamy do czynienia z niemiecką technologią, niemal całkowicie przysłaniają szereg drobniejszych wad. A przynajmniej przysłoniły dużej rzeszy polskich kierowców.

Skoda Fabia RS: VIDEO-TEST

Testy samochodów 01-02-2011

Bez wątpienia sportowa wersja Skody Fabii jest szybsza, ciekawsza stylistycznie i daje więcej frajdy z jazdy niż jej zwykła odmiana. Ale czy zasługuje na dodatkowe, równie szybkie dwie literki "RS"?

Skoda Fabia: Uatrakcyjnianie konserwatysty

Testy samochodów 28-01-2011

Jeszcze niedawno temu była uważana za jeden z najnudniejszych samochodów dostępnych na rynku. Dwie rzeczy spośród zmian, jakim poddana została Skoda Fabia wraz z ubiegłorocznym liftingiem, mogą spowodować, że auto w końcu odepnie od siebie łatkę nudnego. Żywa kolorystyka i 105-konny silnik TSI wydają się być krokiem w dobrą stronę.

Skoda Fabia kombi: Rodzinnie i bez emocji

Testy samochodów 08-07-2008

Samochód z segmentu B autem rodzinnym? Raczej pomysł bez sensu, no chyba, że mamy na myśli Skodę Fabię i to w dodatku w wersji kombi. W przypadku pierwszej generacji połączenie kombi i segmentu B zdało egzamin. Teraz tą samą drogą podąża Fabia II, która stoi przed niezwykle trudnym wyzwaniem - powtórzyć sukces swojej poprzedniczki.

Skoda Fabia II: Umarł król, niech żyje król

Testy samochodów 22-01-2008

Zmiana pokoleniowa modelu, który jest znaczącym autorem sukcesu całej marki, to nie lada wyzwanie. Jak zrobić to tak, by nie stracić dotychczasowej klienteli, a jednocześnie spróbować przekonać do siebie nową? Przed takim zadaniem stanęła niedawno Skoda, wprowadzając drugą generację Fabii.

Skoda Fabia kombi: Wciąż popularna

Testy samochodów 16-05-2007

Mimo że w salonach można już zamawiać Skodę Fabię drugiej generacji, wciąż bardzo dużą popularnością cieszy się jej poprzedniczka. A w szczególności wersja kombi, której produkcja ma potrwać jeszcze tylko do końca tego roku.

Skoda Fabia kombi: Przemyślane kombi

Testy samochodów 19-07-2006

Skoda Fabia z nadwoziem kombi pojawiła się w sprzedaży w 2000 roku. Co można powiedzieć po sześciu latach obecności tego modelu na polskim rynku? Sukces! I to taki, którego może pozazdrościć mu wiele innych samochodów.

Skoda Fabia: Mała czeska rakieta

Testy samochodów 06-04-2005

Po tym jak zespół redakcyjny testował nową Octavię drugiej generacji, na jazdy do Mojeauto.pl trafiła jej mniejsza siostra. Starsza wiekiem Fabia przeszła w zeszłym roku operację plastyczną, co korzystnie wpłynęło na jej wizerunek.

Inne testy samochodów Skoda Fabia

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.0 TSI - 18,48 zł za 100 km
Skoda Octavia 1.0 TSI - 18,48 zł za 100 km
Skoda Octavia z silnikiem 1.0 TSI wystartowała na 240-kilometrowej trasie XIV Supertestu Ekonomii. Test organizowany jest co roku przez Stowarzyszenie Auto Klub Dziennikarzy Polskich.
Citroen C3 Citroen C3