Samochody > Skoda > Superb > Cennik
Skoda

Skoda Superb - Cennik

Skoda
Cennik

Przedstawiamy aktualne ceny samochodów Skoda Superb. Ceny nowych samochodów to ceny w jakich oferowane są one w sprzedaży w salonach dealerskich. Dla samochodów używanych pokazujemy ceny minimalne i maksymalne pochodzące z ogłoszeń sprzedaży dealerów, komisów oraz użytkowników indywidualnych.

Ceny nowych samochodów Skoda Superb

Skoda Superb III - ceny

Aktualności 19-05-2015

W Polsce można już składać zamówienia na trzecią generację Skody Superb. Auto zostało wzbogacone m.in. o moduł wi-Fi, adaptacyjne zawieszenie DCC czy gadżet w postaci parasolek chowanych w przednich drzwiach. Ceny rozpoczynają się od kwoty 79 500 złotych.

Skoda Superb: Byle dalej od Octavii

Premiery 24-05-2013

Zmieniona stylistyka, ulepszone wnętrze i kolejne próby obniżenia spalania. Według tych kryteriów Skoda postanowiła odmłodzić model Superb. Zmiany te nie miały jednak wywrzeć bezpośredniego nacisku na rywali z klasy, ale przede wszystkim zdecydowanie odróżnić flagową limuzynę z Czech od... Octavii.

Czeskie Kombi-nacje [VIDEO]

Premiery 01-03-2010

Nowy wariant dobrze znanej Skody to kolejna bardzo dobra propozycja dla tych, którzy nie mają ambicji by posiadać auto marki premium, a mimo wszystko celują w klasę wyższą średnią. Albo mówiąc wprost chcą mieć duży samochód za niewielkie pieniądze.