Samochody > Skoda > Octavia > Cennik
Skoda

Skoda Octavia - Cennik

Skoda
Cennik

Przedstawiamy aktualne ceny samochodów Skoda Octavia. Ceny nowych samochodów to ceny w jakich oferowane są one w sprzedaży w salonach dealerskich. Dla samochodów używanych pokazujemy ceny minimalne i maksymalne pochodzące z ogłoszeń sprzedaży dealerów, komisów oraz użytkowników indywidualnych.

Ceny nowych samochodów Skoda Octavia

Skoda Octavia RS - ceny

Aktualności 22-12-2014

Skodzie Octavii RS można spokojnie przypisać miejsce w historii motoryzacji, porównywalne do tego jakie zajmuje Megane RS czy Ford ST. W Polsce sprzedawana jest trzecia generacja Octavi RS, którą dostaniemy od minimalnej kwoty 107 000 zł. Duże zainteresowanie autem sprawia, że czas oczekiwania na ten model jest wydłużony.

Octavia Combi, Golf Variant, a może Leon ST?

Aktualności 06-10-2014

Trzy modele kombi różnych marek, ale o tym samym pochodzeniu. Co je różni i dzieli, a co je łączy? Skoda Octavia Combi, Volkswagen Golf Variant oraz Seat Leon ST. Sprawdzamy, czy są jakieś mierzalne przesłanki, które jednoznacznie wskazywałyby na któryś z tych modeli.

Znamy ceny najmocniejszej Octavii w historii

Aktualności 11-07-2013

Zbliża się brytyjskie święto motoryzacji - "Goodwood Festival of Speed", na której to imprezie zadebiutuje nowa Skoda Octavia RS, najszybsza produkcyjna wersja Octavii w dziejach tego modelu. Od tego też momentu w polskich salonach można składać zamówienia na Octavię RS. Ceny od 104.100 zł.

Cennik samochodów Skoda Octavia

Skoda Octavia - hatchback (5 drzwiowy)

Ceny nowych (prosto z salonu) już od 60 400 PLN do 119 250 PLN

Skoda Octavia - kombi (5 drzwiowy)

Ceny nowych (prosto z salonu) już od 64 400 PLN do 123 250 PLN