1. Samochody
  2. Seat
  3. Ateca

Ocena ekspertów

Kup Seat Ateca


 


 

Informacje o samochodach Seat Ateca

Seat Ateca Cupra w drodze do Paryża

Aktualności 20-05-2016

Zaledwie chwilę temu poznaliśmy Seata Ateca, a już pojawiły się pierwsze plotki o wprowadzeniu modelu Cupra. Auto zadebiutuje już jesienią podczas targów w Paryżu.

Seat Ateca - ceny w Polsce

Aktualności 16-05-2016

Seat Ateca to pierwszy SUV w historii hiszpańskiej marki. Nowy model właśnie wchodzi do polskich salonów. Konkurencja ma się czego bać, Seat oferuje bardzo dobre ceny.

Seat Ateca – poznajcie SUV-a z Hiszpanii

Premiery 12-02-2016

Pierwszy SUV w historii marki z Seat nosi taką samą nazwę jak miasto na północy Hiszpanii, gdzie produkuje się jedne z najlepszych win. Nowy model prezentuje się okazale i będzie bardzo ciekawą alternatywą dla droższego Volkswagena Tiguana. Poznaj szczegóły nowego Seata.

Filmy i galerie samochodów Seat Ateca

Seat Ateca Xperience - Paryż 2016

Premiery i wydarzenia 03-10-2016

Seat Ateca Xperience to brat zwykłej Ateki, który przeszedł szkolenie w oddziale komandosów. Ma zielony matowy lakier (ponoć odporny na zarysowania) oraz wyższy prześwit i terenowe opony i bardziej agresywnym bieżniku - dzięki temu wjedzie w więcej miejsc niż jego "bulwarowa" wersja. Pod maską, 2-litrowy diesel o mocy 190 KM.

Seat Ateca - Genewa 2016

Premiery i wydarzenia 03-03-2016

Seat Ateca to pierwszy w historii SUV z Hiszpanii. Auto bazuje na płycie podłogowej MQB i na jego podstawie zostanie zbudowany SUV Skody.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Porsche Cayenne zadebiutowało przed premierą
Nowe Porsche Cayenne zadebiutowało przed premierą
Oficjalna prezentacja nowego Porsche Cayenne odbędzie się już 29 sierpnia, ale na kilka dni przed premierą wyciekły zdjęcia prezentujące nadwozie i wnętrze nowego SUV-a.
Citroen C3 Citroen C3