1. Samochody
  2. Saab
  3. Testy redakcyjne

Saab - Testy redakcyjne

Saab
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów marki Saab. Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów Saab. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak modele Saab wypadły na auto-testach.

Testy samochodów marki Saab

Master-test: Klasa średnia

testy porównawcze 30-01-2015

Najpopularniejsze limuzyny klasy średniej – od najnowszych Audi A4, Renault Laguny i Mazdy 6 do starego wygi VW Passata – spotykają się w Master-teście. Dziennikarze „auto motor i sport” z kilku krajów Europy biorą pod lupę jedenaście modeli z benzynowymi, 150-konnymi silnikami pod maską.  

Ciekawe i nietypowe auta używane

testy samochodów używanych 02-12-2014

Jeśli czujesz w sobie pasję kolekcjonera, masz cierpliwość i techniczny spryt, warto byś rozejrzał się za autem, które z czasem zyska status klasyka. Oto zestawienie dziesięciu takich modeli – kupuj zanim znikną z motoryzacyjnego horyzontu.  

Czy warto kupić: Saab 9-3 (2002-2012)

Testy samochodów 23-06-2013

Wprawdzie pod względem prestiżu nie dorównywał swoim rywalom znad Renu, jednak w segmencie premium stanowił dla nich ciekawą alternatywę. Z całą pewnością, gdyby nie problemy finansowe, bankructwo i późniejsze perypetie związane ze zmianami właścicielskimi, dziś Saab 9-3 również miałby rzesze swoich fanów. A tak pozostał im już tylko rynek wtórny.

Saab 9-5, który pomaga lądować pilotom

pierwsza jazda 13-03-2013

Na pierwszy rzut oka - normalny Saab 9-5 kombi. Ale tak naprawdę to samochód do zadań specjalnych - na wrocławskim lotnisku pomaga samolotom bezpiecznie lądować. W jaki sposób? Piątym kołem

Saab 9-5: Premium?

Testy samochodów 10-08-2011

Saab w ostatnich latach nie miał lekkiego życia. Najpierw wielki kryzys spowodował, że marka prawie zniknęła z motoryzacyjnej mapy, ale jednak pojawił się wybawca, który wyprowadził model na prostą i pokazał światu po kilkunastu latach następcę modelu 9-5. Jednak czy on wystarczy, by znów wybić się na wyżyny?

Saab 9-5 – Mistrz statyki

test 14-12-2010

Długo kazano na niego czekać, ale w końcu jest. Saab 9-5 niesie na kołach przyszłość marki. W teście wersja z silnikiem 2.0 TiD.

Saab 9-3: Turbo-odrzutowiec

Testy samochodów 02-12-2008

Jako że obecny tydzień testów zostanie uwieńczony dniem Świętego Mikołaja, który nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem, warto odbyć małą sentymentalną przejażdżkę. Będąc dzieckiem, chyba jak każdy byłem zafascynowany maszynami latającymi. Gdy nieco podrosłem, zobaczyłem na srebrnym ekranie popisy grupy Saab Performance Team. Od tamtego momentu moje zainteresowanie z Gripena przeniosło się na inny produkt firmy Svenska Aeroplan AtkieBolag. Był to Saab 9-3. Jednak co ma piernik do wiatraka?

Saab 9-3 Cabrio – Playboylet

pierwsza jazda 04-09-2008

Komfortowo buja nim na drodze, silnika prawie nie słychać a elektrycznie składany dach znika w bagażniku - oto Saab 9-3 Cabrio.

Saab 9-3 SportCombi - Gwiazda północy

pierwsza jazda 28-03-2008

Dla tych, którzy cenią sobie luksus w niebanalnym wydaniu Saab jest idealną marką. Nowy 9-3 SportCombi ma przy tym wiele praktycznych właściwości.

Saab 9-3 SportSedan: Dyskretna elegancja

Testy samochodów 29-06-2005

Każdy producent samochodów ma swoją koncepcję ich projektowania. Inżynierowie Saaba zaczęli od samolotu.

Saab 9-3 SportSedan

Testy samochodów 13-01-2005

Samochód przestał być dla wielu z nas jedynie środkiem lokomocji. Coraz częściej wymagamy, aby auto dawało nam radość z prowadzenia oraz zapewniło nie tylko bezpieczną, ale także komfortową jazdę.

Saab 9-3 Sport Sedan

Testy samochodów 24-11-2003

Samochód przestał być dla wielu z nas jedynie środkiem lokomocji. Coraz częściej wymagamy, aby auto dawało nam radość z prowadzenia oraz zapewniło nie tylko bezpieczną, ale także komfortową jazdę.

Inne testy samochodów marki Saab

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Audi rusza z seryjną produkcją silników elektrycznych
Audi rusza z seryjną produkcją silników elektrycznych
W Audi Hungaria rozpoczęła się nowa era. W fabryce w Győr oficjalnie rozpoczęła się seryjna produkcja silników elektrycznych. Linię produkcyjną symbolicznie uruchomili przedstawiciele węgierskiego rządu oraz Audi i Audi Hungaria.