1. Samochody
  2. Renault
  3. Clio
  4. Testy redakcyjne
Renault

Renault Clio - Testy redakcyjne

Renault
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Renault Clio Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Renault Clio wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Renault Clio

Renault Clio Grandtour: Mały piękniś

Testy samochodów 19-11-2013

Czwarta generacja małego Renault w momencie pojawienia się na rynku zaskoczyła chyba wszystkich swoim atrakcyjnym designem. Testowana przez nas odmiana kombi niczym nie ustępuje swojemu krótszemu bratu. Ale czy tylko stylistykę można wpisać po stronie zalet tego modelu, czy też ma on inne równie mocne atuty?

Czy warto kupić: Renault Clio II (1998-2008)

Testy samochodów 29-12-2010

Zarówno jego poprzednik (Clio I), jak i następca (Clio III) zdobyły prestiżowy tytuł Samochodu Roku (Car of the Year 1991 i 2006 odpowiednio), jednak to drugą generację małego miejskiego Renault można obecnie najczęściej spotkać na naszych drogach. Auto cieszy się wciąż także sporym wzięciem wśród osób, poszukujących dla siebie samochodu z drugiej ręki.

Renault Clio Grandtour: Mały, a może sporo

Testy samochodów 31-03-2010

Samochody typu kombi mają swoją określoną rolę w motoryzacji. Ich główną zaletą jest możliwość przewiezienia większej ilości bagażu, dlatego bardzo chętnie są wykorzystywane przez wszelkiej maści przedstawicieli handlowych oraz ojców rodzin, którzy lubią i mają okazję często podróżować wypełnionym po brzegi autem. A jak w tej roli spełnia się małe, bądź co bądź auto, jakim jest Renault Clio Grandtour?

Renault Clio Grandtour: Trzecie mini-kombi

Testy samochodów 22-10-2008

Choć raczej nie są stworzone do tego celu, to jednak mniej lub bardziej często małe samochody z segmentu B muszą służyć również jako auta rodzinne. A skoro już tak, to może warto zastanowić się nad wersją kombi? Z taką propozycją wychodzi Renault, ze swoim modelem Clio Grandtour.

Renault Clio Sport: Czas na zabawę...

Testy samochodów 28-02-2007

Płeć piękna mówi, że mężczyźni to tak naprawdę duże dzieci. Kiedy muszą zachowywać się jak dorośli przybierają postać twardzieli, ale gdy tylko nadarzy się okazja szybko zapominają o codzienności i idą się bawić swoimi autami czy innymi gadżetami. Chyba większości facetów takie porównanie odpowiada tym bardziej, że o tą infantylną stronę życia skrupulatnie dbają 'drugie mamy' czyli producenci samochodów. Ot, jak na przykład Renault, które od dawna ma w swojej gamie kilka sportowych aut na widok których budz

Renault Clio III: Skazany na sukces?

Testy samochodów 08-02-2006

Od momentu wprowadzenia pierwszych modeli Renault Clio na europejski rynek w 1990 roku auta te cieszą się niesłabnącą popularnością. Tę regułę wydaje się potwierdzać także najnowsza generacja Renault Clio III - zdobywca prestiżowej nagrody 'Car of the Year 2006'.

Inne testy samochodów Renault Clio

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Mustang przeszedł lifting - premiera na IAA
Ford Mustang przeszedł lifting - premiera na IAA
Na salonie we Frankfurcie zadebiutował odświeżony Ford Mustang. Znamy już wszystkie szczegóły na temat amerykańskiej legendy.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech