1. Samochody
  2. Peugeot
  3. 4007
  4. Forum

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Peugeot 4007

Łączna ocena

4.29

Peugeot 4007 – oceny kierowców

Samochody Peugeot 4007 zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 7 razy. Łączna ocena to 4.29 na 5. To dobry wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 4.43, silnik – 4.29, komfort jazdy – 4.43 i jakość i awaryjność – 4.00.

Użytkownicy samochodów Peugeot 4007

Peugeot na terenowo

Poza tym GPS a raczej to co ma spełniać tą funkcję to dla tej klasy auta (tj. za te pieniądze) winna być naprawdę funkcjonalna i pomocna kierowcy. Obecna przypomina raczej początki rozwoju tej dziedziny. W stałej ofercie winna być również aktualizacja map najlepiej przy każdym przeglądzie z opcją PRAWA DO DARMOWEJ DOŻYWOTNIEJ AKTUALIZACJI MAP. Zarządzanie multimediami nawet w najbogatszej wersji jest bardzo uciążliwe. Aczkolwiek istnieje możliwość sterowania przyciskami w kierownicy (bardzo dobrze, że jest ta funkcjonalność) jednak korzystanie z menu aczkolwiek stosunkowo proste jednak nadaje się tylko do obsługi na parkingu. Brak możliwości odczytu pamięci USB czy kart choćby tylko SD to również kolejny minus. Korzystanie z serwera plików muzycznych sprowadza się jedynie do kopiowania z oryginalnych płyt Audio i ich odtwarzania. Niestety interfejs jest mało przyjazny dla użytkownika. Rozpisałem się nieco - przecież te zabawki kosztują w opcjach auta ładnych kilka tysięcy i za nie oczekiwalibyśmy podejścia nieco bardziej User Friendly. czytaj więcej

Zakłócanie CB przez instalacje elektryczna Peugeot 4007

Niestety odwieczny problem zakłóceń od silników komutatorowych, przekaźników. Najskuteczniej tłumi się tego rodzaju zakłócenia przy źródle ich powstawania. Istnieją specjalne filtry zawierające kondensatory. Można samemu coś takiego wykombinować. Niestety wiąże się to z ingerencją w układy elektroniczne a szczególnie w okablowanie. Czasami wystarczy tylko podłączyć do kontaktów silniczka kilka kondensatorków (równolegle) o pojemności 1nF, 33nF, 470nF a na kabel łączący założyć Ferrycik (od strony zasilania tj na plusa instalacji). Niestety te zabiegi mogą okazać się nieskuteczne w przypadku mocno zużytych szczotek silniczka - wówczas a może jednak przede wszystkim należy zacząć od sprawdzenia czy nie iskrzą. W przypadku nieprawidłowego przylegania szczotek do kontaktów należy zarówno szczotki i komutator przeczyścić ewentualnie wymienić szczotki na nowe a kontakty przeszlifować. czytaj więcej

Peugeot na terenowo

I będzie w socjalistycznej Polsce kosztował tyle co w USA wypasione Audi Q7 3.6 ,albo ML 350 ,albo X5 3.0 ,albo jakieś Subaru lub terenowe Mitsu . Głupotą jest kupować w socjalistycznej Polsce dizla ,który kosztuje 2x więcej niż lepiej wyposażnony ,z lepszym silnikiem taki sam samochód w USA . Skoro w Polsce załóżmy ML320 CDI kosztuje 230 000 zł w podstawowej wersji ,a w USA ML 350 120 000 zł to gdzie ten ktoś przepłacający w socjalistycznej Polsce widzi oszczędność w tym dyszlu ,skoro musi na wszystko harować i za wszystko płacić więcej nie w KAPITALISYTCZNYCH USA ? czytaj więcej

Peugeot na terenowo

TO skandal żeby w aucie aspirującym do jazdy w "terenie" nie było na boczkach drzwiowych wygodnych uchwytów za które można by się trzymać podczas jazdy po nierównościach czy zakrętach - to PARANOJA !!! Poza tym w aucie za około 150-200 tys. klimatyzacja powinna mieć swój własny wyświetlacz ! Komputer swój, a radio swój ! Bo to co jest przypomina system komputerowy w BMW - wszystko w jednym czyli NIC ! czytaj więcej

skrzynia automatyczna peugeot 4007

Witam, Miesiąc temu również zakupiłem 4007 2.2 HDI aut. i jeżdżąc nim przez miesiąc 3 razy też tak mi się stało, podczas powolnego hamowania silnikiem z 3 na 2 bieg miałem takie dziwne szarpnięcie, nie wiesz co to może być? Mam jeszcze jedno pytanie, czy działa u Ciebie funkcja telefonu? Bo nie wiem jak sparować telefon z samochodem. Pozdrawiam, mój nr 663-703-377 czytaj więcej

Peugeot na terenowo

WITAM.MAM PROBLEM Z MOIM PEUGOTEM 4007,PRZY DUZYCH PREDKOSCIACH NP JAZDA AUTOSTRADA PRZEZ JAKIS CZS RAZ ZA CZAS SZARPNIE JAKBY BRAKOWALO PALIWA.CZY KTOS MIAL TAKI PROBLEM.PROSZE O INFO..MOJ MAIL. marx4@interia.pl czytaj więcej

skrzynia automatyczna peugeot 4007

witam mam problem z moim peugeotem a mianowicie ze skrzynia automatyczna , przy dojezdzaniu np do skrzyzowania mam mocne szarpniecie z 3 biegu na 2 peugeot 4007 2010r 150 tys przebiegu , mial ktos cos takiego? czytaj więcej

Peugeot na terenowo

hehe, wszystko to samo, we Francji, jest przeicez tylko jedna fabryka silnikow. Wiec citroen , peugeto, renault to wszystko to samo;) a ten peugeot to kopia citroena tyle ze inne ubranie ;) czytaj więcej

Zakłócanie CB przez instalacje elektryczna Peugeot 4007

Mam problem z zakłócaniem odbioru CB przez silniczki elektryczne samochodu, szczególnie silnik wentylatora i wycieraczki tylnej. Czy ktoś się spotkał z takim problemem i już go rozwiązał? czytaj więcej

uklad FAP

Po podłączeniu nowego filtra FAP samochód musi wiedzieć, że taka operacja została wykonana. Wymaga więc korekty ustawień komputera (resetowania tego parametru). czytaj więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Subaru Impreza już na drogach - znamy ceny
Nowe Subaru Impreza już na drogach - znamy ceny
Japoński producent wprowadza do salonów piątą generację Subaru Imprezy. Nowy model będzie dostępny na początek tylko z jednym silnikiem.