1. Samochody
  2. Peugeot
  3. Dealerzy aut nowych

Peugeot - Dealerzy aut nowych

Peugeot
Dealerzy aut nowych

Prezentujemy listę dealerów marki Peugeot. Wybierz salon dealerski, aby zobaczyć stronę internetową dealera. Jeśli szukasz dealera, serwisu Peugeot w określonej miejscowości czy województwie, skorzystaj z listy poniżej.

Dealerzy samochodów marki Peugeot

Peugeot MARES

ul. Toruńska 85,87-800 Włocławek

Peugeot MARES

Koncesję PEUGEOT posiadamy od 15. września 2000 roku. Lata obecności na rynku i uzyskane dzięki temu bogate doświadczenie sprawiły, że Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MARES" Sp. z o. o. zyskało miano prężnego i solidnego dealera samochodowego. Ową renomę zdobyliśmy nie tylko w naszym mieście i regionie, ale również pośród sporego grona Klientów z innych części kraju. Możemy poszczycić się niewątpliwie dobrymi wynikami sprzedaży. Wielokrotnie doceniani byliśmy zarówno przez wspominanych Klientów, jak i w audytach wewnętrznych oceniających funkcjonowanie salonu i serwisu. W ofercie posiadamy samochody nowe i używane. Wykwalifikowana kadra specjalistów ds. sprzedaży zapewni Państwu wyczerpujące informacje i kompleksową obsługę w wyborze odpowiedniego modelu. Szczególnie zachęcamy do odbycia jazdy próbnej wybranym modelem PEUGEOT. W przypadku zakupu nowego auta, w rozliczeniu możemy przyjąć Państwa używany, dotychczas użytkowany samochód. Na miejscu pomagamy załatwić ws... więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Suzuki E-Survivor następcą Samuraia?
Suzuki E-Survivor następcą Samuraia?
Już za kilka tygodni startuje salon motoryzacyjny w Tokio. Pośród wielu premier nie zabraknie tam ciekawego konceptu od Suzuki. Model e-Survivor wygląda jak następca legendarnej terenówki – Suzuki Samurai.
Citroen C3 Citroen C3