1. Samochody
  2. Opel
  3. Antara
  4. Oceny i opinie
Opel

Opel Antara - Opinie kierowców

Opel
Oceny i opinie

Przedstawiamy opinie o samochodach Opel Antara. Prezentujemy opinie dla wielu wersji i generacji samochodów Opel Antara. Kierowcy oceniają główne elementy samochodu, wskazują wady i zalety. Wybierz nadwozie lub rodzaj silnika i zobacz jak kierowcy oceniają swoje samochody.

Jak kierowcy oceniają samochody Opel Antara?

Czy warto kupić Opel Antara?

TAK
NIE

Opel Antara - oceny kierowców

prowadzenie:prowadzenie - oceny kierowców 4.36
komfort jazdy:komfort jazdy - ocena kierowców 4.27
silnik:silnik - ocena kierowców 4.36
jakość i awaryjność:jakosc i awaryjnosc - ocena kierowców 4.27

Najlepiej oceniany silnik

Opel Antara diesel

4.32

73%

Kierowców uważa że warto kupić ten samochód

Najczęściej oceniana generacja

Opel Antara

4.29

Liczba kierowców którzy ocenili ten samochód: 7

Oceny samochodów Opel Antara według nadwozia

Opel Antara - suv (5 drzwiowy)

11 użytkowników oceniło Opel Antara suv na:

4.32

Oceny samochodów Opel Antara według silnika

Opel Antara - diesel

11 użytkowników oceniło Opel Antara diesel na:

4.32

Użytkownicy o wadach i zaletach Opel Antara

Opel Antara 2011- rok 2013

5.00

Użytkownik Piotr ocenił swój model na 5.00

Za zalety uważa: Bardzo dobre wyciszenie. Nie słychać pracy zawieszenia i silnika, mimo że to diesel.Elastyczny silnik. 184 km naprawdę wystarcza. - Wykończenie przyzwoite - Praca skrzyni biegów intuicyjna, nie potrzebny automat. - Czujniki przód i tył pokierują nawet niedorajdę. Automatyczne światła i wycieraczki - fajna sprawa. - Wsiadanie do niego i wysiadanie przy tej wysokości rewelacja. Napęd też niezły. Na letnich oponach po śniegu idzie lepiej niż jednonapędowy z najlepszymi zimówkami.. Wady: Jakość tapicerki pseudoskórzanej taka sobie. Wytrzymałość jest ok, ale szybko się brudzi i trzeba ją często czyścić. Jest to łatwe preparatami do skóry, ale naturalna skóra byłaby lepsza. Niestety odnoszę to do BMW które miałem wcześniej. Co prawda to inna liga ale samochód nie jest tani. - Bagażnik nie jest duży, chociaż ma mnóstwo schowków pod podłogą. Każdy kto lubi wozić drobiazgu da radę się rozlokować. Mnie bagaznik służy do wożenia zakupów więc nie ma problemu, ale jak ktoś ma małe dzieci i chciałby wozić wózek, to nie ma szans.

Opel Antara 2011- rok 2013

5.00

Użytkownik Piotrek ocenił swój model na 5.00

Za zalety uważa: dobrze trzyma sie drogi, jest stabilne na zakrętach mimo podwyższonego środka ciężkości - wygoda przy wsiadaniu i pokonywaniu krawężników - wysoka kultura pracy silnika i skrzyni biegów. silnik dynamiczny z dużym momentem. Wady: pseudo skóra niewarta zakupu - jakoś plastików nie jest zła, ale teraz we wszystkich samochodach robią coraz gorsze

Opel Antara 2007-2010 rok 2007

4.00

Użytkownik paco ocenił swój model na 4.00

Za zalety uważa: sporo miejsca mimo tego, że auto nie jest nazbyt długie - ładne nadwozie i wnętrze, eleganckie bez nadmiernego przepychu i jarmarku. Wady: klapa bagażnika rdzewieje - dość głośny silnik i słabe wygłuszenie - mułowaty trochę,ale da się wytrzymać, zawsze można go "zacipować" :-) - ascetyczne i wąskie siedzenia - spalanie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koniec Ferrari California, czas na Portofino
Koniec Ferrari California, czas na Portofino
W końcu przyszedł czas na następcę Ferrari California. Tym razem włoska stajnia przenosi nazewnictwo ze zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych na włoską prowincję. Co zmieni się w nowym modelu?