1. Samochody
  2. Opel
  3. Karl

Kup Opel Karl


 


 

Informacje o samochodach Opel Karl

Opel Karl Rocks zadebiutuje w Paryżu

Premiery 12-09-2016

Niemiecki producent rozwija linię Rocks. Po modelu Adam przyszedł czas na Karla w takim wydaniu. Auto zadebiutuje już podczas salonu motoryzacyjnego w Paryżu, a pierwsze zamówienia będzie można składać pod koniec tego roku.

Opel Karl wyceniony - pod koniec czerwca w salonach

Aktualności 16-06-2015

Kolejny maluch od Opla dołącza do już sprzedawanych wozów - popularnej Corsy i stylowego Adama. Karl to proste i funkcjonalne auto w relatywnie atrakcyjnej cenie.

Opel Karl w szczegółach

Premiery 19-01-2015

O premierze tego auta na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewie już pisaliśmy. Teraz Opel zdradza więcej szczegółów na temat swojej najświeższej nowości - modelu Karl.

Na nową Astrę jeszcze poczekamy

Aktualności 02-01-2015

Aktualną generację Opla Astry znamy już od 2009 roku. Następca jest już w drodze, ale poczekamy na niego dłużej niż się spodziewaliśmy.

Karl rozszerza ofertę małych Opli

Premiery 03-12-2014

Opel nie pozwoli, aby osoby szukające małego auta wychodziły z jego salonów niezadowolone. Poza znaną od lat Corsą i designerskim Adamem, mogą teraz wybrać także Karla, który wstrzela się w lukę między nimi.

Nowy Opel Karl - maluch dla pięciu osób

wydarzenia 03-12-2014

Nowy Opel Karl otrzyma wyposażenie z aut wyższego segmentu i w nadwoziu o długości 3,68 m chce pomieścić pięć osób. Na rynek wjeżdża nowy Opel Karl.

Oto nowy Opel Karl, brat Adama

Aktualności 11-09-2014

Do gamy małych, miejskich samochodów Opla dochodzi kolejne dziecko. Dobrze znana od lat Corsa i lifestylowy Adam będą musiały zrobić miejsce dla nowego potomka. Już w przyszłym roku pojawi się Opel Karl.

Filmy i galerie samochodów Opel Karl

Geneva Motor Show 2015: Opel Karl

Premiery i wydarzenia 19-03-2015

Opel Karl uzupełni ofertę niemieckiej marki w segmencie małych aut. Zaprezentowany w Genewie wciśnie się w lukę pomiędzy Corsą a najmniejszym w stawce Adamem.

Geneva Motor Show 2015: Opel Karl

Premiery i wydarzenia 03-03-2015

Opel, z debiutującym na wystawie Geneva Motor Show 2015, modelem Karl będzie chciał podbić segment najmniejszych miejskich modeli. Zadania jednak nie będzie miał łatwego. Wielu rywali zdołało już dość mocno zakotwiczyć w tym segmencie.

Opel Karl

Samochody - katalog 03-12-2014

Karl to trzeci model wśród maluchów Opla - wstrzelił się w lukę między Adamem i nową Corsą. Będzie walczył o klientów, którzy do tej pory kupowali Volkswagena Up! i Kię Picanto.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wojskowy Volkswagen Crafter z polskiej fabryki
Wojskowy Volkswagen Crafter z polskiej fabryki
Przeznaczony dla wojska Volkswagen Crafter, wykonany w całości w Polsce, jest jedną z gwiazd Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Oprócz niego na stoisku Volkswagena wystawione są dwa modele Amarok.