Samochody > Nissan > Primastar
Nissan

Nissan Primastar - O modelu Nissan Primastar

Nissan
O modelu Nissan Primastar

Nissan Primastar jest dostawczym pojazdem o dosyć nowatorskim i charakterystycznym wyglądzie. Dostępny jest w trzech wersjach silnikowych, jako furgon przeszklony i nieprzeszklony oraz w różnych wymiarach - długości, wysokości, rozstawu osi, masy własnej, maksymalnej ładowności.

Kup Nissan Primastar


 

Informacje o samochodach Nissan Primastar

Nissan: rusza sprzedaż aut dostawczych w Polsce

Aktualności 02-06-2006

1 czerwca Nissan Sales Central & Eastern Europe ogłosił rozpoczęcie sprzedaży samochodów dostawczych w Polsce. Gama tych aut będzie się składać z modeli: Kubistar, Primastar i Interstar. Dodatkowo będzie kontynuowana sprzedaż modelu Cabstar a w niedalekiej przyszłości pojawi się ciężarowy Atleon.

Filmy i galerie samochodów Nissan Primastar

Nissan Primastar

Samochody - katalog 30-01-2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Samochód, który uratował Citroena
Samochód, który uratował Citroena
Wielu uważa, że gdyby nie Citroen DS, to francuska marka zniknęłaby z rynku motoryzacyjnego. Samochód, który wyprzedził epokę już w momencie debiutu zjednał sobie tysiące klientów. Liczby mówią same za siebie.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda 1101 OHC - sportowy bolid z Moraw
Skoda 1101 OHC - sportowy bolid z Moraw
Po II Wojnie Światowej mało który producent samochodów podniósł się w takim stylu, jak zrobiła to Skoda. Czeska marka w ciągu roku stworzyła samochód, który nie tylko walczył o najwyższe trofea na torach wyścigowych, ale był także jednym z najpiękniejszych bolidów w historii motorsportu.
Targi IAA Frankfurt 2015 Targi IAA Frankfurt 2015