Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Samochody > Mercedes > Klasa A > Samochody używane
Mercedes

Mercedes Klasa A - Samochody używane

Mercedes
Samochody używane

Przedstawiamy aktualne ogłoszenia sprzedaży samochodów używanych Mercedes Klasa A. Oferty zamieszczone zostały przez salony dealerskie, komisy samochodowe oraz przez użytkowników indywidualnych. Aby zobaczyć oferty wybierz dowolne parametry w wyszukiwarce poniżej.

Wyszukaj samochód używany Mercedes Klasa A


 

Mercedes Klasa A - samochody używane

Mercedes Klasa A - 3 850 PLN

Rok produkcji: 1999, silnik: benzynowy, 1.4, 82 KM, przebieg: 198000 km woj. mazowieckie

OC oraz przegląd do 03.2017r. Samochód zadbany i sprawny. Brak uszczelki na lampie. Uszczelkę posiadam lecz nie zakładam z braku narzędzi. Jeździ bez zarzutu. Ostatnio ma trochę większe spalanie ale nie wiem z czego to wynika. W grudniu 2016r sprawdzane były amortyzatory, oraz klocki hamulcowe. Wszystko gra. Wcześniejszej historii pojazdu nie znam ponieważ dostałem go od ojca. Sprzedaję ponieważ jeszcze się uczę i nie mam pieniędzy na opłaty. Co do samochodu. Rdza go praktycznie nie tyka jedynie felgi, oraz bardzo drobna korozja przy drzwiach którą sam zauważyłem dopiero niedawno.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wybieramy auto dla studenta
Wybieramy auto dla studenta
Poszukiwanie idealnego samochodu dla studenta nie jest zajęciem łatwym. Oczekiwania to auto niedrogie, oszczędne, ale zarazem pojemne i praktyczne. Przedstawiamy kilka propozycji w okolicy 40 tys. zł.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rolls-Royce Nautical Wraith - kolejny jeden jedyny
Rolls-Royce Nautical Wraith - kolejny jeden jedyny
Brytyjska marka z Goodwood pokazała kolejny egzemplarz jednego ze swoich modeli. Rolls-Royce Nautical Wraith powstał tylko w jednym egzemplarzu. Dwukolorowe nadwozie, specjalne ornamenty na karoserii oraz we wnętrzu są wizytówkami Nautical Wraith. Ten model jest jednym z najładniejszych, jakie ostatnio zaprezentował Rolls-Royce.
Czy jesteś dobrym kierowcą Czy jesteś dobrym kierowcą