Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Samochody > Mercedes > Klasa A > Samochody używane
Mercedes

Mercedes Klasa A - Samochody używane

Mercedes
Samochody używane

Przedstawiamy aktualne ogłoszenia sprzedaży samochodów używanych Mercedes Klasa A. Oferty zamieszczone zostały przez salony dealerskie, komisy samochodowe oraz przez użytkowników indywidualnych. Aby zobaczyć oferty wybierz dowolne parametry w wyszukiwarce poniżej.

Wyszukaj samochód używany Mercedes Klasa A


 

Mercedes Klasa A - samochody używane

Mercedes Klasa A - 3 850 PLN

Rok produkcji: 1999, silnik: benzynowy, 1.4, 82 KM, przebieg: 198000 km woj. mazowieckie

OC oraz przegląd do 03.2017r. Samochód zadbany i sprawny. Brak uszczelki na lampie. Uszczelkę posiadam lecz nie zakładam z braku narzędzi. Jeździ bez zarzutu. Ostatnio ma trochę większe spalanie ale nie wiem z czego to wynika. W grudniu 2016r sprawdzane były amortyzatory, oraz klocki hamulcowe. Wszystko gra. Wcześniejszej historii pojazdu nie znam ponieważ dostałem go od ojca. Sprzedaję ponieważ jeszcze się uczę i nie mam pieniędzy na opłaty. Co do samochodu. Rdza go praktycznie nie tyka jedynie felgi, oraz bardzo drobna korozja przy drzwiach którą sam zauważyłem dopiero niedawno.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Najlepsze auto dla rodziny 5-osobowej
Najlepsze auto dla rodziny 5-osobowej
Dziś większość samochodów oferowanych na rynku jest przeznaczona dla pięciu osób. Jednak tylko niektóre przewiozą "piątkę" w komfortowych warunkach. Oto nasze propozycje najlepszych aut dla 5-osobowej rodziny.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Superb Combi z nagrodą za design
Skoda Superb Combi z nagrodą za design
Topowe kombi w gamie czeskiego producenta zostało docenione w prestiżowym konkursie "Red Dot". To dziewiąta nagroda dla Skody w tym plebiscycie. Zobacz, jaki samochód jako pierwszy otrzymał nagrodę "Red Dot".
Czy jesteś dobrym kierowcą Czy jesteś dobrym kierowcą