1. Samochody
  2. Mercedes
  3. Klasa C
  4. Testy redakcyjne
Mercedes

Mercedes Klasa C - Testy redakcyjne

Mercedes
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Mercedes Klasa C Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Mercedes Klasa C wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Mercedes Klasa C

Test video: Mercedes klasa C

Testy samochodów 05-05-2015

Mercedes klasa C ma sporo atutów, by być liderem klasy średniej segmentu premium. W naszym teście egzemplarz Mercedesa C 200, który właśnie zakończył test długodystansowy w redakcji auto motor i sportu liczący 50 tysięcy kilometrów.

Czy warto kupić: Mercedes Klasa C W203

Testy samochodów 18-05-2013

Mercedes, tak samo jak Audi i BMW, to od wielu lat marka będąca westchnieniem wielu Polaków. Na rynku samochodów używanych przeżywa od pewnego czasu rozkwit. Wszystko za sprawą coraz bardziej atrakcyjnych cen modeli, które na karku mają ponad dekadę. Jednym z nich jest Klasa C w generacji W203.

Mercedes C350: Luksus i rozrywka

Testy samochodów 17-03-2012

Rywalizacja w segmencie premium jest bardzo mocna. W lidze gdzie gra nowy Mercedes Klasy C poważnymi konkurentami jest nowe BMW Serii 3 oraz Audi A4. Każdy z przeciwników z generacji na generację robi się bardziej luksusowy i wydajny. Mercedes również stara się wyciskać sto procent możliwości ze swoich samochodów. Tym razem mieliśmy okazję sprawdzić wersję, której blisko jest już do AMG.

Mercedes C180 Kompressor BlueEfficiency: Oszczędność?

Testy samochodów 12-03-2011

Przez całe życie wydawało mi się, że słowa Mercedes i oszczędność to czysty oksymoron. Niestety czasy się zmieniają, samochody przestają mieć duszę, a motoryzacyjnym światem zaczyna rządzić ekologiczne lobby. Póki co do niczego dobrego to nie prowadzi. Czy ekologiczny Mercedes ma szansę bytu?

Mercedes C180 Kompressor Kombi: Tradycja na nowo

Testy samochodów 11-03-2009

Marka Mercedes zawsze kojarzyła się z dużą dozą konserwatyzmu oraz specyficznym gronem klientów, którzy poza tym, że dysponują zasobnym portfelem, mają na karku odpowiednio dużą ilość wiosen.

Mercedes klasa C: Gwiazda z klasą

Testy samochodów 12-11-2007

Niemiecka marka pochodząca ze Stuttgartu, której logo to trójramienna gwiazda umieszczona w okręgu, już od wielu lat zdążyła przyzwyczaić do tego, że produkuje pojazdy solidne, eleganckie i...drogie. Do naszej redakcji trafił niedawno nowy Mercedes Klasy C. Sprawdziliśmy czy samochód godnie kontynuuje tradycję i nie musi niczego udowadniać.

Inne testy samochodów Mercedes Klasa C

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster debiutuje na targach IAA
Nowa Dacia Duster debiutuje na targach IAA
Na salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie zadebiutowała kolejna generacja najpopularniejszego SUV-a z polskich salonów. Przyjrzeliśmy się z bliska drugiej odsłonie Dacii Duster.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech