1. Samochody
  2. Lexus
  3. LC

Kup Lexus LC


 


 

Informacje o samochodach Lexus LC

Czy powstanie Mercedes GLC Cabriolet?

wydarzenia 27-03-2016

Mercedes dopiero po kilku latach wprowadził na rynek konkurencję dla BMW X4, czyli GLC Coupe. Teraz zamierza pokusić się o konkurencyjny model dla Range Rovera Evoque Cabriolet.

 

Mercedes GLC Coupe oficjalnie

wydarzenia 23-03-2016

Dziś debiutuje nowy Mercedes GLC Coupe. Auto celuje w najmodniejszy obecnie segment crossoverów. 4,73 m długości, mocne i oszczędne silniki i stylistyka coupe - ma szanse na sukces?

Mercedes GLC Coupe - Stuttgart podgrzewa atmosferę

wydarzenia 22-03-2016

Mercedes GLC Coupe będzie bezpośrednim konkurent BMW X4, który zostanie zbudowany w oparciu o najnowsze GLC. W gamie modelu nie powinno zabraknąć GLC 43 Coupe i oczywiście topowego Mercedesa-AMG GLC 63 Coupe.

Lexus LC 500h - szybkie, piękne i oszczędne coupe

wydarzenia 15-02-2016

Piękne, ostre linie, muskularna sylwetka i nadwozie coupe sprawiają, że Lexus LC wygląda jak koncept. Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, że tak wygląda samochód gotowy do jazdy na drogach publicznych. Teraz pojawił się nowy, hybrydowy wariant. Oto Lexus LC 500h.

Mercedes GLC F-Cell w przyszłym roku

wydarzenia 19-01-2016

Mercedes GLC F-Cell ma być droższy od zasilanego tradycyjnym paliwem auta, ale za to bezszelestny i ekologiczny. Zasięg może wynosić nawet 500 km. Zobacz, czego możemy się spodziewać po wodorowym GLC.

Mercedes pokazał zdjęcie GLC Coupe

wydarzenia 29-12-2015

Konkurencja dla BMW X4 jest już w drodze. Mercedes w czasie świąt opublikował zdjęcie prezentujące karoserię modelu GLC Coupe, który lada moment trafi do produkcji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny
Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny
Widoczność to kluczowa kwestia dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Kierowca jadący nieoświetloną drogą jest narażony na podobne niebezpieczeństwo, jak pieszy przemieszczający się poboczem bez elementów odblaskowych.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross