1. Samochody
  2. Lexus
  3. LS
  4. Raport awaryjności
Lexus

Lexus LS - Zobacz raport awaryjności

Lexus
Raport awaryjności

Przedstawiamy raport awaryjności samochodów Lexus LS opracowany na podstawie badań technicznych przeprowadzonych przez DEKRA na wielu egzemplarzach samochodów Lexus LS. Sprawdź najczęstsze awarie i usterki, zobacz jakie elementy modeli Lexus LS psują się najczęściej, jakie poważne naprawy mogą Cię spotkać w zależności od przebiegu pojazdu. Aby zobaczyć szczegóły, wybierz raport.

Awaryjność samochodów Lexus LS

Ponowne problemy z Lexusami

Aktualności 02-07-2010

Jeszcze nie tak dawno temu Toyota uznawana była za koncern wytwarzający jedne z najmniej awaryjnych modeli. Dziś to już przeszłość. Japoński koncern ponownie będzie musiał przeprowadzić akcję serwisową i ponownie będzie ona dotyczyć niektórych modeli luksusowej marki Lexus.

Lexus LS - raporty awaryjności

Lexus LS - raport awaryjnośći 2008

Przebadano samochód model: Lexus LS, F3

Brak usterek: 88%   Nieznaczne usterki: 7.1%   Poważne usterki: 4.8%

Najczęstsze awarie: układ hamulcowy (11.40%), karoseria, podwozie,kabina pasażerska (4.50%), elektryka, elektronika,oświetlenie (4.50%)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny
Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny
Widoczność to kluczowa kwestia dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Kierowca jadący nieoświetloną drogą jest narażony na podobne niebezpieczeństwo, jak pieszy przemieszczający się poboczem bez elementów odblaskowych.