1. Samochody
  2. Kia
  3. Sportage
  4. Testy redakcyjne
Kia

Kia Sportage - Testy redakcyjne

Kia
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Kia Sportage Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Kia Sportage wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Kia Sportage

Kia Sportage: Czołówka segmentu

Testy samochodów 15-02-2013

Ten samochód na naszym rynku odniósł duży sukces i z tym faktem zgodzą się nawet fani niemieckiej motoryzacji, którzy zazwyczaj najgłośniej krytykują koreańską markę. Sukces tego auta to głównie design. To stylistyka sprawia, że SUVy są tak popularne. 

Kia Sportage: Kolejny as z koreańskiej talii

Testy samochodów 20-03-2011

Jeśli ktoś wciąż lekceważy produkty koreańskiej motoryzacji, to albo żyje w innym świecie, albo nie stać go na obiektywną ocenę. Kia Sportage to kolejny model rodem z południowej części Półwyspu Koreańskiego, który odważnie wjechał do Europy i nie zamierza grać roli wyłącznie statysty.

Kia Sportage: Koreańczyk ze słowacką duszą

Testy samochodów 07-01-2009

Terenówki, SUV-y, crossovery - moda na tego typu pojazdy, jaka od pewnego czasu istnieje nie tylko w Europie, sprawia, że rywalizacja w tym segmencie staje się coraz bardziej zażarta. W tym gronie dość silną pozycję ma Kia Sportage, która jednak nie zamierza zadowolić się pozycją średniaka.

Inne testy samochodów Kia Sportage

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Tesla Model 3 oficjalnie. Znamy dane techniczne
Tesla Model 3 oficjalnie. Znamy dane techniczne
To był wielki dzień dla Elona Muska. Tesla zaprezentowała Model 3, który wprowadzi rewolucję w segmencie samochodów elektrycznych. Ceny długo oczekiwanego samochodu startują już od 35 tys. dolarów, a pierwsze egzemplarze zostały właśnie wręczone klientom.
Gotowy na podróż? Rozwiąż quiz Gotowy na podróż? Rozwiąż quiz