1. Samochody
  2. Kia
  3. Carnival
  4. Testy zderzeniowe
Kia

Kia Carnival - Zobacz testy zderzeniowe

Kia
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Kia Carnival wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Kia Carnival oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Kia Carnival na testach zderzeniowych:

Kia Carnival

Test zderzeniowy Euro NCAP 2006.

Wynik ogólny:
29 pkt.
Bezpieczeństwo dzieci:
36 pkt.
Bezpieczeństwo pieszego:
3 pkt.

Zderzak oraz przednia część maski nie uzyskały ani jednego punktu za ochronę pieszych w razie kolizji. Również te miejsca maski, w które może uderzyć głowa dziecka nie zapewniały żadnej ochrony. Minimalną ochronę dawała ta przestrzeń maski, w którą może uderzyć głowa dorosłego pieszego.

Kia Carnival

Test zderzeniowy Euro NCAP 2003.

Wynik ogólny:
18 pkt.
Bezpieczeństwo pieszego:
4 pkt.

VAN Kia Sorento wypadł podczas testów bardzo źle. Kierowca był narażony na poważne obrażenia głowy, klatki piersiowej i nóg, podczas gdy pasażer na urazy klatki piersiowej. Karoseria przy zderzeniu przednim okazała się niestabilna i uległa dużemu zniszczeniu. Wyniki podczas testów zderzenia przedniego były najgorsze, ponieważ kierowca uderzył głową i klatką piersiową w kierownicę. Podczas uderzenia zmiażdżona została przestrzeń wokół pedałów, zaś same pedały zostały cofnięte do wnętrza na skutek uderzenia. Ochrona dzieci była na dobrym poziomie, osiągając standardy Euro NCAP. Słaba była za to ochrona pieszych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.