Samochody > Jaguar > Ostatnie informacje

Jaguar

Jaguar
Ostatnie informacje

Przedstawiamy najnowsze wiadomości o samochodach marki Jaguar. Najnowsze informacje z kraju i ze świata. Najciekawsze wydarzenia, informacje prasowe i aktualności dotyczące samochodów i koncernu Jaguar. Czytaj najnowsze artykuły.

Informacje o samochodach marki Jaguar

Ruszyła produkcja Jaguara XE

Aktualności 15-04-2015

Fabryka Jaguara w Solihull uruchomiła produkcję nowego modelu. Będzie to pierwszy model tej marki produkowany w tej lokalizacji.

Czas na kompaktowego Jaguara?

Aktualności 14-04-2015

W świecie motoryzacji słowo "Jaguar" przywodzi na myśl głównie klasyczne modele sportowe i limuzyny z trudem mieszczące się na miejscu parkingowym. Jednak rynek samochodowy jest wymagający i czasem trzeba się nagiąć w stronę klientów - być może niebawem będą oni mogli kupić kompaktowego hatchbacka z charakterystycznym kotem na masce.

Jedenaście Jaguarów XK do serwisu

Aktualności 10-04-2015

Nieprawidłowe działanie świateł pozycyjnych jest przyczyną rozpoczęcia kampanii serwisowej modelu Jaguar XK.

Jaguara F-Pace zobaczymy jesienią

Samochody luksusowe 07-04-2015

Jaguar szykuje SUVa i to wiadomo już od momentu, gdy Brytyjczycy pokazali światu koncepcyjny model C-X17. Teraz już wiemy kiedy auto zostanie oficjalnie zaprezentowane światu.

Najciekawsze premiery targów w Nowym Jorku

Premiery 03-04-2015

New York, New York śpiewał Frank Sinatra, miasto które nigdy nie zasypia. Nowy Jork to również miejsce, w którym odbywa się jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych. To tu świat czterech kółek spotyka się po raz kolejny na targach. Większość premier to auta przeznaczone na rynek amerykański, ale debiutują tam również auta szykowane także dla klienta z Europy. Oto najciekawsze naszym zdaniem premiery tegorocznych targów NY.

Niecodzienna prezentacja nowego Jaguara XF

Premiery 25-03-2015

Jaguar pokazał światu swojego nowego sedana w niezwykły sposób - XF przejechał 240 metrów po dwóch linach zawieszonych 18 metrów nad wodą.

Jaguar XF - pierwsze zdjęcia nowej brytyjskiej limuzyny

Aktualności 18-03-2015

Całkiem niedawno Jaguar uraczył nas zupełnie nowym modelem w swojej gamie, XE, a już szykuje kolejną nowość. Druga generacja najpopularniejszego Jaguara - XF - jest tuż tuż.

Jaguary i Land Rovery w służbie 007

Aktualności 10-02-2015

Koncern Jaguar Land Rover ogłosił współpracę z najnowsza produkcją, która opowiada przygody Jamesa Bonda. Samochody koncernu pomogą w realizacji zdjęć, a Jaguarem będzie poruszał się główny czarny charakter i przeciwnik Agenta 007.

Jaguar XK SS dla wyjątkowych klientów

Samochody luksusowe 09-02-2015

Klasyczne Jaguary to bardzo pożądany produkt na kolekcjonerskim rynku. Brytyjski producent postanowił przywrócić do życia pewien legendarny model.

Jaguary i Land Rovery zostaną wezwane do serwisów

Aktualności 09-02-2015

Amerykańska agencja bezpieczeństwa ruchu drogowego, NHTSA, zasygnalizowała trzy problemy, z którymi borykają się auta brytyjskiego producenta - Jaguara-Land Rovera.

Top 7 samochodów z dzieciństwa

Aktualności 22-01-2015

Można powiedzieć, że to dość specyficzny ranking. Wszystko dlatego, iż zmusza nas do cofnięcia się w czasie, gdy najbardziej porywające samochody widniały na plakatach, nad łóżkiem każdego z nas. Oto powrót do dziecięcych marzeń i to na pewno nie tylko naszych, redakcyjnych marzeń.

Jaguar i Land Rover chronią rowerzystów

Technika 21-01-2015

W czasach, gdy coraz więcej osób przesiada się na rowery, kierowcy muszą być wyjątkowo czujni w ruchu miejskim. Jaguar i Land Rover o tym wiedzą i postanowili wspomóc ich systemem Bike Sense.

Nadchodzi crossover Jaguara

Aktualności 12-01-2015

Na razie dostajemy jedynie zdjęcie zapowiadające, ale samochód w całej okazałości powinniśmy poznać jeszcze w tym roku. Jaguar F-Pace będzie produkcyjną wersją długo zapowiadanego crossovera.

1 400 aut uziemionych na statku

Aktualności 07-01-2015

Zachodnie media donoszą - około 1 400 nowych samochodów zostało prawdopodobnie uszkodzonych, po tym jak przewożący je statek osiadł na mieliźnie u południowego wybrzeża Anglii.

GM, Audi i Jaguar wstrzymały sprzedaż w Rosji

Aktualności 19-12-2014

W związku ze znaczącym spadkiem wartości rubla w minionych tygodniach, kilku producentów samochodów zdecydowało wstrzymać sprzedaż samochodów w Rosji.

Nowe technologie Jaguara i Land Rovera

Technika 15-12-2014

Jaguar i Land Rover testują zupełnie nowe technologie, które mogą znacznie poprawić bezpieczeństwo w ruchu miejskim. Jesteście gotowi na ekrany w słupkach dachowych i przednią szybę wyświetlającą samochód-przewodnika?

Top 10: Najdroższe limuzyny w Polsce

Aktualności 15-12-2014

W segmencie limuzyn batalia jest bardzo zacięta. Produktów jest dużo, a klient najbardziej wymagający. Panie prezesie, oto przegląd 10 najdroższych limuzyn oferowanych nad Wisłą.

Możliwa awaria hamulców w Jaguarze XJ

Aktualności 02-12-2014

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło zawiadomienie o rozpoczętej akcji serwisowej dla modelu Jaguar XJ, dotyczącej możliwych problemów z układem hamulcowym.

Kobiety wybrały Samochody Roku 2014

Aktualności 01-12-2014

Jak wiadomo, kobiety często mają odmienne zdanie niż mężczyźni. Podobnie jest z samochodami, czego dowodem jest konkurs Women's World Car of the Year.

Kocur z napędem na cztery łapy

Samochody luksusowe 21-11-2014

Jaguar do swojej gamy modelowej wprowadza napęd AWD dedykowany dla modelu F-Type. Brytyjski producent chwali się, że rozszerza swoją ofertę do 14 różnych wersji.