1. Samochody
  2. Isuzu
  3. D-Max
  4. Testy zderzeniowe
Isuzu

Isuzu D-Max - Zobacz testy zderzeniowe

Isuzu
Testy zderzeniowe

Przedstawiamy testy zderzeniowe samochodów Isuzu D-Max wykonane przez Euro NCAP. Testy zderzeniowe są głównym źródłem informacji o bezpieczeństwie samochodów Isuzu D-Max oraz o ich zachowaniu w czasie typowych wypadków. Aby zobaczyć szczegóły testu zderzeniowego, wybierz szczegółowy raport dla modelu.

Samochody Isuzu D-Max na testach zderzeniowych:

Isuzu D-Max

Test zderzeniowy Euro NCAP 2012.

Wynik ogólny:
Bezpieczeństwo kierowcy i pasażera:
83%
Bezpieczeństwo dzieci:
67%
Bezpieczeństwo pieszego:
51%
Wspomaganie bezpieczeństwa:
71%

Kabina pasażerska pozostała stabilna podczas zderzenia czołowego. Czujniki na manekinach wykazały tylko średnią ochronę klatki piersiowej kierowcy, kolan i niższych partii nóg. Isuzu D-Max zdobył za to maksymalną ocenę za ochronę, jaką zapewnia w zderzeniu bocznym. Fotele oraz ich zagłówki zapewniają z kolei dobrą ochronę przed urazami kręgów szyjnych w razie najechania innego pojazdu na tył auta.

Isuzu D-Max

Test zderzeniowy Euro NCAP 2008.

Wynik ogólny:
17 pkt.
Bezpieczeństwo dzieci:
22 pkt.
Bezpieczeństwo pieszego:
2 pkt.

Isuzu D-Max nie zdobyło ani jednego punktu za ochronę, jaką oferuje nogom pieszych oraz głowom dzieci. Również ochrona, jaką ma zapewniać maska głowom dorosłych pieszych została oceniona jako stosunkowo słaba.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kia Stinger - sprzedaż w Polsce
Kia Stinger - sprzedaż w Polsce
Kia Stinger to pierwszy w historii marki sportowy model typu Gran Turismo. Jak wygląda jego sprzedaż w Polsce? Okazuje się, że całkiem nieźle.
Nowa Ty w cztery dni, czyli jak było na obozie Fit&Food Camp Nowa Ty w cztery dni, czyli jak było na obozie Fit&Food Camp