1. Samochody
  2. Infiniti
  3. QX70

Infiniti QX70 - generacje, wersje, katalog

Kup Infiniti QX70


 


 

Informacje o samochodach Infiniti QX70

Infiniti QX Sport - następca QX70

wydarzenia 15-04-2016

W sieci pojawiło się właśnie pierwsze zdjęcie ukazujące nowe Infiniti QX Sport. Oficjalny debiut tego modelu został zaplanowany na 25 kwietnia. 

Infiniti QX70 3,0d S-Design: stylowa alternatywa

Testy samochodów 08-05-2015

Są osoby, które za wszelką cenę chcą iść pod prąd. Wyróżniać się z tłumu, podejmować nieszablonowe decyzje, otaczać się unikalnymi dodatkami. Jeśli przy okazji szukają dużego SUV-a, to pewien japoński producent ma w ofercie obowiązkową pozycję do rozważenia - oto Infiniti QX70.

Popularny SUV Infiniti zmienia nazwę i cenę

wydarzenia 03-10-2013

Model QX70, do tej pory znany na naszym rynku jako FX, jest już dostępny w polskich salonach w wersji modelowej na rok 2014.

 

Filmy i galerie samochodów Infiniti QX70

Testy mojeauto.pl: Infiniti QX70 S-Design

Testy samochodów 07-05-2015

QX70 to największy SUV w europejskiej gamie Infiniti. W testowanej wersji miał pod maską 3-litrowego turbodiesla, sprzężonego z 7-biegowym "automatem", a wersja S-Design to najbogatsza linia wyposażenia tego modelu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec
Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec
Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk poinformował o podpisaniu umowy na wykonanie koncepcji programowej dla kolejnego fragmentu autostrady A2. Dzięki temu powstanie dokumentacja niezbędna do ogłoszenia przetargu.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross