Samochody > Infiniti > Q50 > Dealerzy aut nowych
Infiniti

Infiniti Q50 - Dealerzy aut nowych

Infiniti
Dealerzy aut nowych

Prezentujemy listę dealerów marki Infiniti. Wybierz salon dealerski, aby zobaczyć stronę internetową dealera. Jeśli szukasz dealera, serwisu Infiniti w określonej miejscowości czy województwie, skorzystaj z listy poniżej.

Dealerzy samochodów marki Infiniti

Centrum Infiniti Katowice

Ściegiennego 3,40-101 Katowice

Centrum Infiniti Katowice

          Zapraszamy do Centrum Infiniti Katowice. Nasi pracownicy doskonale orientują się we wszystkich usługach i produktach Infiniti – od obsługi klienta, po dogłębną znajomość marki Infiniti. Z ich pomocą, w pełni wykorzystasz przywileje związane z posiadaniem Infiniti. Odwiedź Salon Infiniti i sprawdź czym jest nasza niezastąpiona indywidualna obsługa - od interaktywnej technologii, która pozwoli Ci skonfigurować idealny model Infiniti, po rzeczowe konsultacje, podczas których poznamy Twoje preferencje. Infiniti Centrum Katowice ul. Ściegiennego 3 40-101 Katowice telefon: (32) 200 99 99 napisz do nas: e-mail Godziny Otwarcia Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00 Sobota: 09:00 - 15:00 więcej

Centrum Infiniti Warszawa

Krasnobrodzka 5,03-214 Warszawa

Centrum Infiniti Warszawa

          Zapraszamy do Centrum Infiniti Warszawa. Nasi pracownicy doskonale orientują się we wszystkich usługach i produktach Infiniti – od obsługi klienta, po dogłębną znajomość marki Infiniti. Z ich pomocą, w pełni wykorzystasz przywileje związane z posiadaniem Infiniti. Odwiedź Salon Infiniti i sprawdź czym jest nasza niezastąpiona indywidualna obsługa - od interaktywnej technologii, która pozwoli Ci skonfigurować idealny model Infiniti, po rzeczowe konsultacje, podczas których poznamy Twoje preferencje. Infiniti Centrum ul. Krasnobrodzka 5 03-214 Warszawa telefon: 22 510 00 06 faks: +48 22 212 60 19 napisz do nas: e-mail Godziny Otwarcia Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00 Sobota: 10:00 - 15:00 więcej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Targi Samochodowe Frankfurt 2015
Targi Samochodowe Frankfurt 2015
Na tegorocznych targach we Frankfurcie zostanie zaprezentowanych ok. 60 nowych modeli, zarówno produkcyjnych i koncepcyjnych. Zobacz, naszą listę wszystkich modeli w jednym miejscu.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak się zachować tuż przed wypadkiem? cz.1 (video)
Jak się zachować tuż przed wypadkiem? cz.1 (video)
Choć bezpieczeństwo na polskich drogach z roku na rok się poprawia, to jednak wciąż w tym aspekcie odstajemy od zachodniej Europy. Wypadki się zdarzają i trudno z tym polemizować. Mało jednak kto wie, jak się zachować, gdy wypadek jest już nieunikniony.