1. Samochody
  2. Hyundai
  3. i10
  4. Testy redakcyjne
Hyundai

Hyundai i10 - Testy redakcyjne

Hyundai
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Hyundai i10 Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Hyundai i10 wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Hyundai i10

Fiat Panda, Ford Ka, Seat Mii, Hyundai i10: Czterech takich

testy porównawcze 03-07-2014

Hyundai i10, Seat Mii, Ford Ka i Fiat Panda – każdy wnosi do klasy najmniejszych aut coś swojego. Cztery maluchy, czyli pojedynek na duże argumenty.  

Porównanie aut z różnych klas: Niedrogie jest dobre

testy porównawcze 28-04-2014

Mercedesy Mercedesami, ale jak świat długi i szeroki rządzą w nim auta za tak zwane przystępne pieniądze. Oto pięć przykładów w postaci Hyundaia i10, Skody Fabii, Peugeota 301, Dacii Lodgy i Kii Sportage.  

Citroen C1 vs Hyundai i10: Maluch i młodzieniaszek

Testy samochodów 24-01-2014

Podział na segmenty już dawno przestał być prosty jak przysłowiowa budowa cepa. Co więcej, to często producenci celowo tworzą takie auta, które stoją rozkrokiem pomiędzy różnymi klasami. W dzisiejszym porównaniu mamy jednak dwa modele, ze sklasyfikowaniem których teoretycznie nie powinniśmy mieć problemów. A jednak... Stojąc obok siebie - Citroen C1 i Hyundai i10 wydają się autami, które mają więcej różnic niż podobieństw.

Hyundai i10: Obywatel Europy

pierwsza jazda 20-01-2014

Hyundai i10, dotąd jedno z najtańszych aut w Polsce, w nowej wersji z pudełka na kołach przeistoczył się w zgrabnego malucha. Ma takie dodatkowe wyposażenie, jak eleganckie limuzyny.

Hyundai i10 vs Skoda Citigo: Bój o każdą złotówkę

Testy samochodów 08-02-2013

W świecie małych samochodów na dalszy plan często schodzą takie elementy jak atrakcyjna stylistyka, jakość wykończenia, dodatkowe gadżety, a nawet komfort podróży. Pragnąc posiadać nowe auto jak najmniejszym kosztem, jesteśmy skorzy do wielu ustępstw. Sprawdziliśmy, jak wielkie muszą to być ustępstwa w przypadku Hyundaia i10 oraz Skody Citigo, oraz w którym przypadku otrzymamy więcej samochodu w samochodzie.

Hyundai i10, Renault Twingo, Suzuki Alto – drobne przyjemności

testy porównawcze 12-08-2011

Dlaczego małe auta mają sens? Bo w miejskim tłoku potrafią wcisnąć się w każdą lukę, a na dodatek mało palą. Czy podczas jazdy potrafią także sprawić frajdę?

Hyundaie i10 i i20 – małe kontra mniejsze

testy porównawcze 06-11-2009

Za 1210 zł jesteś w innym świecie. Tylko tyle wynosi różnica między ceną najmniejszego Hyundaia - i10 w wersji 1.1 Style - a sporo większym i20 w wersji 1.2 Classic+.

Hyundai i10: Tylko do miasta

Testy samochodów 04-02-2009

Bardzo pozytywnie nastawieni po pierwszym naszym spotkaniu z malutkim Hyundaiem, postanowiliśmy sprawdzić, czy nie było to tylko chwilowe zauroczenie, oraz, a może przede wszystkim, jak i10 wypada z podstawowym, benzynowym silnikiem.

Hyundai i10 – Rachunek nieekonomiczny

pierwsza jazda 29-08-2008

Jak skuter. Samochód powinien być albo ekscytujący, albo ekonomiczny, a najlepiej żeby i ekscytował, i nie narażał właściciela na nadmierne wydatki. Z Hyundaiem i10 z dieslem jest pewien kłopot.

Hyundai i10: Koreański maluch z Indii

Testy samochodów 30-07-2008

Następca Atosa, drugi z nowej generacji modeli Hyundaia z literką "i" w nazwie, mimo iż jest wytwarzany w Indiach, ma za zadanie podbić europejski segment maluchów. Choć napotka na swojej drodze sporo konkurentów, to jednak wydaje się, iż nie stoi na z góry straconej pozycji.

Panda, i10 i Picanto – Dzieciaki z klasą

testy porównawcze 06-06-2008

Potrafią dobrze odnaleźć się w wielu sytuacjach i jak ryby w wodzie czują się w plątaninie miejskich ulic i zaułków. Maluchy Fiata, Hyundaia i Kii - w teście porównawczym.

Hyundai i10 – Spryciarz

pierwsza jazda 27-03-2008

Hyundai i10 ma zastąpić Atosa. Zgrabniejsza sylwetka, harmonijne proporcje i dobra zwrotność ułatwiają mu wjazd do Europy. Czy odniesie sukces?

Inne testy samochodów Hyundai i10

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że już od poniedziałku można korzystać z nowej usługi w ramach systemu Historia Pojazdu. Funkcjonalność rozszerzono o zagraniczne samochody, które do tej pory nie były ujęte w Centralnej Ewidencji Pojazdów, a pojawiły się w ofertach sprzedaży.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross