1. Samochody
  2. Hummer
  3. Testy redakcyjne

Hummer - Testy redakcyjne

Hummer
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów marki Hummer. Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów Hummer. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak modele Hummer wypadły na auto-testach.

Testy samochodów marki Hummer

Hummer H2: VIDEO-TEST

Testy samochodów 01-06-2009

Kanciaste kształty, hektolitry chromu, wielkie felgi oraz potężne, mruczące silniki w układzie widlastym. To cechy charakterystyczne samochodów sportowo-rekreacyjnych, które trafiły na nasz ląd prosto zza Oceanu. Jeden z samochodów, który zadowoliłby niejednego drogowego megalomana trafił do nas na testy.

Non stop

test 19-03-2008

Nowoczesne samochody terenowe są coraz szybsze. Testy "auto motor i sport" pokazują, że hamulce nie zawsze potrafią dotrzymać im kroku.

Za sam wygląd

pierwsza jazda 21-08-2007

Są tacy, którzy kupiliby go za sam wygląd. I wreszcie można go kupić - General Motors rozpoczyna oficjalną sprzedaż Hummera H3 w Europie.

Inne testy samochodów marki Hummer

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.