1. Samochody
  2. Honda
  3. CR-V
  4. Testy redakcyjne
Honda

Honda CR-V - Testy redakcyjne

Honda
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Honda CR-V Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Honda CR-V wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Honda CR-V

Honda CR-V 1,6 Elegance: Królestwo za diesla

Testy samochodów 07-05-2015

Wszyscy robią lifting, zrobiła i Honda, modyfikując popularną na polskim rynku CR-V. Do testu dostaliśmy egzemplarz z silnikiem wysokoprężnym 1,6 i-DTEC. Czy ładniejszy wygląd i mniejszy silnik są receptą na jeszcze większy sukces?

Honda CR-V 1.6 i-DTEC: Mały może więcej

Testy samochodów 02-06-2014

Brak napędu na 4 koła, mały i słaby silnik wysokoprężny - można odnieść wrażenie, że Honda CR-V w takiej wersji całkowicie odbiega od świata SUV-ów. Jeśli się jednak spojrzy szerzej - i na ofertę konkurentów, i na wymagania kierowców - to już taki krok nabiera głębszego sensu.

Honda CR-V: Czwarta zmiana warty

Testy samochodów 20-12-2012

Po nową Hondę CR-V śmiało mógłby sięgnąć Św. Mikołaj. Auto idealnie sprawdziłoby się w roli zastępcy wysłużonych już sań, które Mikołaj powinien już dawno wymienić na coś bardziej cywilizowanego. Owszem, auto powinno przejść modyfikacje, ale tylko takie, które pozwolą mu na poważniejszą jazdę poza zwykłymi drogami.

Honda CR-V: Terenowy urbanista

Testy samochodów 18-07-2007

Kiedy w marcu bieżącego roku podczas polskiej premiery mieliśmy okazję po raz pierwszy zasiąść za kierownicą nowej generacji CR-V zwracaliśmy uwagę na to, że charakter SUV-a Hondy mocno ewoluował w stronę miejskich klimatów. Naszej opinii nie zmieniły dłuższe testy tego modelu, choć musimy przyznać, że trzecia seria CR-V jest lepsza od poprzedniczki pod każdym względem.

Honda CR-V: SUV z dieslem

Testy samochodów 23-11-2005

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po raz pierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawia także w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

Honda CR-V: W teren i na miasto

Testy samochodów 15-04-2005

W ofercie Hondy funkcję sportowo-rekreacyjnego modelu, z tzw. segmentu SUV, pełni CR-V. Obejrzeliśmy, pojeździliśmy i przetestowaliśmy go w różnych warunkach.

Inne testy samochodów Honda CR-V

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Odświeżony Ford EcoSport już w Europie
Odświeżony Ford EcoSport już w Europie
Na targach we Frankfurcie będziemy mogli zobaczyć nową wersję Forda EcoSport w europejskim wydaniu. Kompaktowy SUV powalczy o udziały w segmencie atrakcyjnym wyglądem i nowymi silnikami pod maską.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech