Samochody > Dodge > Durango

Dodge Durango

Dodge

Dodge Durango to typowo amerykański, dużych rozmiarów i komfortowo wykończony SUV, którego produkcja rozpoczęła się w 1998 roku. Durango jest, choć nie bezpośrednio, następcą modelu Ramcharger. W 2004 roku pojawiła się druga generacja tego modelu.

Ocena użytkowników

Kup Dodge Durango


 

Dodge Durango - opinie kierowców


Dodge Durango został oceniony 7 razy. Uzyskał średnią ocenę 4.68 na 5 możliwych punktów. 100% użytkowników określiło że warto kupić ten model

Ocena łaczna: 4.68

Liczba ocen: 7

Czy warto kupić ten model: tak100%nie0%

 

Dodge Durango - spalanie


Użytkownicy modelu Dodge Durango testują jego spalanie. Oto średnie zużycie paliwa w mieście i w trasie dla głównych rodzajów paliwa:
 
 
Liczba raportów:
7
3
4
śr. spalanie w mieście (l/100km)
23.4
23.3
23.5
śr. spalanie w trasie (l/100km)
16.3
15.7
16.8

 

Informacje o samochodach Dodge Durango

Kampania serwisowa Jeep'a i Dodge'a

Aktualności 02-03-2015

Fiat Chrysler Automobiles, właściciel marek Jeep i Dodge, ogłosił akcję serwisową dla blisko pół miliona aut. Przyczyną jest defekt układu paliwowego.

Grand Cherokee i Durango z wadliwymi hamulcami

Aktualności 10-02-2015

Fiat Auto Poland, jako oficjalny importer aut marki Dodge oraz Jeep, rozpoczął akcję serwisową dwóch modeli - Durango oraz Grand Cherokee z powodu możliwych kłopotów z hamulcami.

Najlepsze auta na rynku amerykańskim

Aktualności 23-12-2010

Chevrolet Volt, Hyundai Sonata bądź Nissan Leaf zdobędzie prestiżowy tytuł Amerykańskiego Samochodu Roku 2011. O miano najlepszego Trucka walczą Dodge Durango, Ford Explorer i Jeep Grand Cherokee. Rozstrzygnięcia już niebawem na wystawie samochodowej w Detroit.

Duży SUV powraca

Premiery 06-09-2010

Choć w Europie wszyscy żyjemy już zbliżającą się wystawą w Paryżu i nowościami, jakie będzie można tam zobaczyć, to nie oznacza to, że w pozostałych rejonach świata nic się nie dzieje. Za Oceanem zadebiutuje wkrótce nowa generacja SUV-a Dodge Durango.

Pierwsze hybrydy Chryslera

Premiery 16-11-2007

Chrysler po rozwodzie z Daimlerem wydaje się, że odżył na nowo. Jedną z kolejnych nowości amerykańskiego koncernu są pierwsze w historii dwa pojazdy hybrydowe - Dodge Durango oraz Chrysler Aspen.

Dodge Durango - SUV z hybrydą

Aktualności 05-04-2006

W ciągu kilku dni zostanie zaprezentowany Dodge Durango, którego nadwozie przeszło face-lifting. Jego pojawienie się w salonach samochodowych jest zaplanowane na wrzesień tego roku.

Opinie i dyskusje o samochodach marki Dodge Durango

dbialek o Dodge Durango 1998-2003

ma się satysfakcję, że auto jest "inne". raczej dla fana takich aut. bo to jednak rzadki model. zdecydowanie wymaga starannej opieki technicznej, bo to jednak amerykaniec. czytaj więcej

VOYT o Dodge Durango 1998-2003

niedrogi w zakupie, dość oszczędny jak na masę i pojemność samochód którym można wjechać praktycznie wszędzie. na asfalcie także dobrze sobie radzi, bo nawet 160km/h nie stanowi dla tego auta problemu. można polecić każdemu kto nie liczy za każdym tankowaniem zużycia paliwa, nie ma co ukrywać że potrafi przyprawić o ból głowy, brzucha i zęba trzonowego :) czytaj więcej

Alek o Dodge Durango 2004-2007

doskonałe auto rodzinne, świetny silnik, dobre osiągi, wszelkie możliwe udogodnienia (tempomat, DVD, mnóstwo uchwytów na kubki ((-;). jedyna wada to ilość paliwa, które pochłania. zbiornik ma 100l i wcale nie jest to dużo... przed zakupem należy dokładnie policzyć ile się jeździ, bo przepalenie 2 tys. zł miesięcznie na codzienną jazdę z domu do pracy nie stanowi problemu. czytaj więcej