1. Samochody
  2. Citroen
  3. C3 Picasso
  4. Testy redakcyjne
Citroen

Citroen C3 Picasso - Testy redakcyjne

Citroen
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Citroen C3 Picasso Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Citroen C3 Picasso wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Citroen C3 Picasso

Citroen C3 Picasso vs Kia Venga: Vany na miasto

Testy samochodów 05-08-2013

Pomysłów na auto rodzinne jest od groma. Żeby jeszcze były za przystępną cenę - tu już wybór jest ograniczony. A żeby jeszcze nadawały się do jazdy miejskiej... tu wybór sprowadza się właściwie do minivanów z segmentu B. W naszym porównaniu dwaj przedstawiciele tego segmentu - Citroen C3 Picasso i Kia Venga.

Citroen C3 Picasso: Wielki maluch

Testy samochodów 19-08-2009

Z czym, dla średnio zainteresowanego motoryzacją, kojarzy się w pierwszej kolejności marka Citroen? Z ładnymi dla oka modelami? Z rajdówkami WRC i Sebastienem Loebem? To być może też, ale z pewnością również z modelami z segmentu minivanów, których to Citroen sporo ma w swojej gamie, a którego to najnowszego przedstawiciela - Citroena C3 Picasso - właśnie mieliśmy okazję przetestować.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Milionowy egzemplarz Nissana Juke
Milionowy egzemplarz Nissana Juke
Osiem lat po debiucie pierwszego miejskiego crossovera Nissana, z linii produkcyjnej zakładów w Sunderland zjechał milionowy Juke. Nowy egzemplarz powstaje w brytyjskiej fabryce średnio co 105 sekund.