Samochody > Chrysler > 300C > Forum

Co kierowcy myślą o swoich samochodach Chrysler 300C

Łączna ocena

4.84

Chrysler 300C – oceny kierowców

Samochody Chrysler 300C zostały ocenione przez użytkowników mojeauto.pl 27 razy. Łączna ocena to 4.84 na 5. To rewelacyjny wynik. Co oceniają kierowcy użytkujący te samochody na co dzień? Prowadzenie – tu ocena wynosi 4.78, silnik – 4.89, komfort jazdy – 4.93 i jakość i awaryjność – 4.78.

Użytkownicy samochodów Chrysler 300C

Mam problemy z sinkilem!!! 300 2.7l V6

witam, miałem podobny problem w lagunie 1,8 też z gazem. jest to oczywiście wina... gazu. gaz jak wiadomo jest suchy i wypala gniazda zaworowe oraz zawory i stąd te problemy, a jak nie masz instalacji z lubryfikatorem to można powiedzieć że to była kwestia czasu. dodatkowym problemem mogą byc zabrudzone kanaliki dolotowe powietrza do silnika (nie pamiętam jak to się fachowo nazywało) chodzi mi o te cienkie rozprowadzenia za filtrem powietrza. u mnie były takie objawy jakby kolektor dolotowy miał zaraz wybuchnąć a na zimnym nie jeździł wcale dopiero jak się rozgrzał. jest jeszcze trzecia ale mniej prawdopodobna wersja że to jakiś czujmik. ja generalnie od tamtego momentu powiedziałem NIE instalacją gazowym. tobie sie dziwie tym bardziej że masz stosunkowo małą pojemność (jak na 300c) i robisz symboliczne przebiegi a instalacja pewnie sporo kosztowała. moja rada kup dobre paliwo wlej preparaty czyszczące układ wtryskowy i przejedź z 1000 km na benzynie najlepiej w trasie, no ale to wedle możliwości. u mnie pomagało. pozdrawiam czytaj więcej

Witam Mam problem z silnikiem. Mam Chryslera 300 V6 2.7L z gazem 2006r. Auto zostało sprowadzone ze Stanów z Miami całe. Mam go od 2006r. Na 100% nie było bite. Ma przejechane 40 tys. km. Ma tyle przejechane bo bardzo mało nim jeżdże. Cały czas stoji w garażu. Na gazie chodzi bardzo ładnie, nie ma żadnych problemów opisanych poniżej. A na benzynie bardzo autem trzęsie. Wygląda to tak jak by nie chodził na jeden cylinder. Jak zmienia bieg z np. 3 na 4 to jest mocne szarpniecie. Wyskoczył błąd na komputerze ze to niby świeca albo przewód do niej. Czy może byc przez to że paliwo nie dochodzi albo jest go zamało? Czy moze filtr paliwa syfu złapał? Prosze o propozycje co może byc nie tak. Moze ktoś z was spotkał sie z takim problemem? Z góry dziękuje za odpowiedzi. czytaj więcej

chrysler 300c - światła dzienne

...a po co Tobie serwis? Po lewej jest przełącznik autu/manual i to wszystko No chyba ze pytasz o mozliwość automatycznego przemjścia drogowych na mijania jak zbliża sie drugie auto z przeciwka? To to raczej może zamontować główny mechanik ze statku Enterprise . Myślę że w tej sytuacji paluszki lewe dłoni wystarcza. Chrysler to nie auto XXI wieku to raczej tania wersja Merca ale po amerykańsku czyli prosto i dobrze jak chamburger dobrze skrojony dla konsumenta ma silnik nie mały apetyt jak Amerykanie grube drzw też :) blada skóra dobre zawieszenie jak sie szybko nie jeździ, reszta zadowala jak wygrana w casynie...:) ale to nie Las Vegas czytaj więcej

awaria bagażnika POMOCY

Wspułczuję Dobrze kolega radzi z tą dźwignią Pisze w podobnej sprawie Akumulator padł z 12V zrobiło się 6V Samochód nie reaguje na otwarcie klapy. Wejście przez tylną kanapę niemożliwe, ponieważ w bagażniku iest poprzecznie butla z gazem. Nie można pociągnąć dźwigienki , bo jej nie widać, a co dopiero pociągnąć. Co byście zrobili ?? W prosty sposób rozwiązałem problem. Po głębszym zastanowieniu jest to problem. Czekam na pomysły. Swój patent przedstawię jeżeli ktoś się odezwie Pozdrawiam syriuszjack czytaj więcej

Opony do 300c

Z doświadczenia nie polecam. Do modelu Turing 225/60/18 pój3,5l to ok nie czuć dziór, ale duży balon przeszkadza przy więkrzych prędkościach polecam 245/50/18 lub 245/45/18 duży wybór ostatecznie max 19" ale przy poj3,0 w porównaniu do 3,5l cieżko kręci kierowniczka miałem oba i widzę różnice. Sam musisz przetestować lato zima zależy gdzie i ile jeździsz duży balon komfort szeroka opona moźna poszaleć ... Felgę 17" zostawił bym na zimę 18-19 na lato czytaj więcej

Problem z oświetleniem wnętrza w 300c

Witam, mam dziwne objawy dotyczace oswietlenia w 300c, rownoczesnie przestalo mi dzialac oświetlenie kabiny, podswietlenie pokretel modulu do klimy, sygnalizatora kierunkowskazow na desce ( strzalki, reszta kontrolek dziala) oraz nie moge otworzyc bagaznika. Podswietlenie zegarow oraz jednostki audio oraz podswietlanie sterowania szyb dziala. Sprawdzalem bezpieczniki I wszystkie wygladaja ok, centralny tez dziala (bez bagaznika). Mail ktos podobny problem? czytaj więcej

opinie o silniku 3.0 CRD

Dobry wieczór,jestem po raz pierwszy na tym forum więc witam wszystkich.Mam ochotę nabyć 300C z silnikiem 3.0 CRD chodzi mi więc o wszelkie info dotyczące tego modelu. Interesuje mnie szczególnie żywotność silnika(jakie przebiegi jest w stanie pokonać ten silnik),a także opinie o skrzyni(będzie to mój pierwszy automat).Nadmienię,że mam na oku jeden egzemplarz,ma on niestety najechane 280 000km i ciut się tego obawiam. Z góry dziękuję za wszystkie opinie. czytaj więcej

chrysler 300c 5.7 hemi błąd oleju

Witam! :) Mój problem polega na tym, że czujnik lepkości oleju dal sygnał komputerowi, że w silniku jest zły olej, wiec dzisiaj wymieniłem olej na prawidłowy, ale błąd wciąż się wyświetla, wiec mam pytanie jak go można usunąć, czy tylko pod kompem? I ewentualnie gdzie jest czujnik lepkości oleju, może po przeczyszczeniu czujnika sytuacja się zmieni. Będę bardzo wdzięczny za pomoc :) czytaj więcej

Silnik długo kręci na ciepłym zanim odpali - 300c 3.5 V6

Witam,nmam problem z odpalaniem na ciepłym silniku w 300c 3.5 V6 benzyna. Bez LPG! 2006 rok. Jak silnik jest zimny to pali od dotyku a jak się zgrzeje to muszę pokręcić kilka sekund i dopiero łapie. Nie wiem co może być przyczyną bo wymieniłem świece i filtry i żadnej zmiany. Proszę o podpowiedź.nPozdrawiam czytaj więcej

Miałem ten sam problem ale na odwrót na gazie. Masz zawalony wtrysk od beny z tego wynika. Albo więcej, na bank to będzie to. Mnie wszystko latało jak przechodził na gaz. Wymiony wtrysk pomógł. Tylko uważaj, żeby Ci silnika nie rozbierali bo miałem takich mechaników co chcieli to robić;) czytaj więcej