1. Samochody
  2. Chrysler
  3. Crossfire
Chrysler

Chrysler Crossfire - Chrysler Crossfire

Chrysler
Chrysler Crossfire

Auto po raz pierwszy zaprezentowano w postaci konceptu na targach w Detroit w 2001 roku. Chrysler Crossfire Roadster jest otwartą wersją modelu Crossfire coupe. Jednak korzeni wersji Crossfire Roadster należy szukać w modelu Mercedes SLK, z którego Chrysler przejął m.in. układ napędowy, zawieszenie oraz motor. Muskularne nadwozie czyni to amerykańskie cabrio jednym z najciekawszych aut w tym segmencie.

Kup Chrysler Crossfire


 

Chrysler Crossfire - awaryjność
80% Brak usterek


17% Nieznaczne usterki


3% Poważne usterki


Najczęstsze awarie: silnik, układ wydechowy (33.30%), układ jezdny,układ kierowniczy (11.00%), elektryka, elektronika,oświetlenie (4.90%)

 

Informacje o samochodach Chrysler Crossfire

Auta używane: Nietypowe w dobrej cenie

samochody używane 14-08-2015

Wchodziły na rynek z wielką pompą, ale szybko odeszły w niebyt. Czy były brzydkie, awaryjne, czy po prostu za drogie? O modelach, które szybko zniknęły z motoryzacyjnej sceny warto przypomnieć sobie po latach, bo stają się modne, kultowe, czasami hipsterskie.    

Crossfire i Viper - Jadowite żmije

pierwsza jazda 02-12-2008

Dawno, dawno temu samochód służył do przewozu ludzi i towarów. Ale szybko okazało się, że może też dawać radość i przyjemność z jazdy. Dziś auta sportowe to ważny segment rynku. Zwłaszcza w USA, gdzie jeździ ich wiele, w tym najnowszy Chrysler Crossfire, którego oglądamy na tle legendarnego Dodge'a Vipera.

Chrysler Crossfire Roadster - Era Chryslera

pierwsza jazda 21-06-2008

Chrysler sypie nowościami jak z rękawa. W przeszłość odchodzą czasy, gdy w Europie kojarzony był tylko z jednym modelem - Voyagerem. Teraz idzie w sport i fun; dowodem - Crossfire Roadster.

Chrysler Crossfire Roadster - Dwa oblicza

pierwsza jazda 22-05-2008

W świecie motoryzacji, tak jak w świecie ludzi, nie ma miejsca na równość. Są samochody powszechne i elitarne. Do tej drugiej grupy należy Chrysler Crossfire Roadster - otwarta wersja amerykańskiego coupé.

Crossfire w nowych szatach

Samochody luksusowe 05-03-2007

Firmy zajmujące się ekstrawaganckim wykończeniem wnętrz często ze zwykłych samochodów potrafią zrobić stylistyczne perełki. Efekt finalny to rzecz jasna kwestia gustu, tak jak w przypadku Chryslera Crossfire, który otrzymał pakiet nowych materiałów od firmy JAB Anstoetz.

Crossfire Roadster już latem

Premiery 22-04-2004

W niespełna rok po wprowadzeniu przez Chrysler Group samochodu Crossfire coupe, na rynki światowe wchodzi kabriolet Crossfire Roadster.

Chrysler Crossfire od Karmanna

Aktualności 23-11-2003

Ruszy produkcja nowego sportowego auta.

Filmy i galerie samochodów Chrysler Crossfire

Chrysler Crossfire Roadster

Samochody - katalog 02-02-2008

Chrysler Crossfire

Samochody - katalog 29-01-2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pierwszy fotoradar na autostradzie A1 – będzie więcej
Pierwszy fotoradar na autostradzie A1 – będzie więcej
Kierowcy jadący autostradą A1 przecierają oczy ze zdumienia. Oto bowiem pojawił się tam niedawno… fotoradar. Został on ustawiony na węźle Sośnica, gdzie trasa A1 łączy się z autostradą A4.
Nowa Ty w cztery dni, czyli jak było na obozie Fit&Food Camp Nowa Ty w cztery dni, czyli jak było na obozie Fit&Food Camp