1. Samochody
  2. Chevrolet
  3. Orlando
  4. Testy redakcyjne
Chevrolet

Chevrolet Orlando - Testy redakcyjne

Chevrolet
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów Chevrolet Orlando Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak samochody Chevrolet Orlando wypadły na auto-testach.

Testy samochodów Chevrolet Orlando

Chevrolet Orlando, Peugeot 5008, Toyota Verso: rodzinne vany

testy porównawcze 18-06-2013

Zanim skuszeni rocznym urlopem macierzyńskim ruszymy do pracy nad powiększeniem rodziny, a potem masowo zaczniemy przesiadać się do przestronniejszych aut, redakcja amis porównuje trzy vany, które mogą pomieścić nawet siedem osób.

Chevrolet Orlando: Czas pożegnania

Testy samochodów 01-02-2012

Kiedy piszę te słowa, nie ma już na naszym redakcyjnym parkingu Chevroleta Orlando, który spędził razem z nami dokładnie 3 miesiące. W tym czasie pokonaliśmy nim prawie 22 tys. kilometrów, zaliczyliśmy jeden test porównawczy, dwie wizyty w serwisie i... choć chcielibyśmy, to tak naprawdę nie mamy do czego się przyczepić.

Chevrolet Orlando w roli Ski busa

Testy samochodów 24-01-2012

Od kilku tygodni w górach trwa zima pełną gębą. Z tej okazji postanowiliśmy zabrać naszego długodystansowego Chevroleta Orlando na krótki wypad na stok.

Chevrolet Orlando, Fiat Freemont: Taniej i więcej

Testy samochodów 02-01-2012

Na redakcyjnym parku testowym mojeauto.pl nadal gości Chevrolet Orlando. Z każdym tygodniem przybywa mu liczniku kilometrów, od paru dni miejsce obok niego zajął konkurent z Italii, choć amerykańskim pochodzeniem. Jest to Fiat Freemont, z którym Orlando zmierzy się w kolejnym teście porównawczym.

Długi dystans: Chevrolet Orlando: Z myślą o rodzinie

Testy samochodów 18-11-2011

Choć w naszym kraju dominują rodziny w układzie 2+1, maksymalnie 2+2, to jednak nie brak i takich, w których mamy większą liczbę członków. W tego typu przypadkach typowe auta, cztero-, bądź pięciomiejscowe nie zdają egzaminu, a ojcowie zaczynają się rozglądać za czymś przestronniejszym. I tu przed swoją szansą stają siedmiomiejscowe minivany, które coraz częściej można spotkać w ofercie producentów.

Chevrolet Orlando, Fiat Freemont – dla 14 osób

testy porównawcze 09-11-2011

O to porównanie aż się prosi. Pojawiły się na rynku w krótkim odstępie czasu i są do siebie tak podobne jak Focus i Golf. Fiat Freemont i Chevrolet Orlando na testowym ringu.

Długi dystans: Chevrolet Orlando

Testy samochodów 25-10-2011

Jeszcze niedawno żegnaliśmy pierwszy w historii mojeauto.pl długodystansowy samochód, którym była Skoda Octavia Combi RS, a już przyszedł czas na kolejnego kandydata, tym razem trochę z innej beczki. Na redakcyjnym parkingu przez najbliższe trzy miesiące będzie gościł Chevrolet Orlando.

Chevrolet Orlando – Zafira inaczej

pierwsza jazda 17-05-2011

Wśród vanów Orlando jest zupełnie nowym modelem. Czym oprócz oryginalnej stylistyki może skusić Chevrolet z 2-litrowym dieslem o mocy 163 KM?

Inne testy samochodów Chevrolet Orlando

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.