1. Samochody
  2. Cadillac
  3. Testy redakcyjne

Cadillac - Testy redakcyjne

Cadillac
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów marki Cadillac. Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów Cadillac. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak modele Cadillac wypadły na auto-testach.

Testy samochodów marki Cadillac

Rekordy prędkości na torze Nardo

testy porównawcze 14-01-2015

Tor w kształcie owalu to idealne miejsce do bicia rekordów prędkości. Na starcie we włoskim Nardo osiem modeli – każdy chce pokonać granicę 300 km/h, każdy chce pokazać, że pojedzie szybciej niż gwarantuje fabryka.

Test prędkości superaut: Veyron, GT3 RS, XKR, MP4-12C, CTS-V, Continental

testy porównawcze 03-11-2014

Sześć ekstremalnych samochodów będzie sobie wzajemnie udowadniać, który szybciej przyspiesza i który sprawniej hamuje. Jak to zrobią? Na jednej prostej kierowcy rozpędzają swoje auta od zera do 300 km/h, na drugiej wciskają hamulce do oporu. Tylko tyle i aż tyle.  

Mistrzowie speedu

testy porównawcze 19-03-2010

0-300 km/h. Dziewięć seryjnych i pięć tuningowanych aut sportowych staje do wielkiego pojedynku - które z nich najszybciej rozpędzi się do 300 km/h i zahamuje do zera? Na linii startu zameldowało się łącznie 8819 mechanicznych koni.

Cadillac CTS – Oryginał z USA

test 19-01-2009

Jak równy z równym. Oto Cadillac CTS 3.6 24v V6 AWD, czyli pierwsza amerykańska limuzyna, która nie musi wstydzić się przed Europejczykami swego pochodzenia.

Non stop

test 19-03-2008

Nowoczesne samochody terenowe są coraz szybsze. Testy "auto motor i sport" pokazują, że hamulce nie zawsze potrafią dotrzymać im kroku.

Cadillac CTS: Sportowy luksus

Testy samochodów 19-03-2008

Na dźwięk tej marki większości z nas przychodzą do głowy takie skojarzenia jak: wielki ląd, wielkie samochody i ogromne, pochłaniające hektolitry paliwa jednostki napędowe. Faktem jest, że do tej pory samochody amerykańskiej marki Cadillac odgrywały na naszym rynku rolę epizodyczną. Pod koniec zeszłego roku nadszedł w końcu model, który pokazuje że Amerykanie jak chcą to potrafią myśleć po europejsku. Oto najnowsza odsłona modelu CTS.

Zachodni wiatr - Cadillac CTS

pierwsza jazda 06-02-2008

Cadillac BLS kombi: Amerykanin po europejsku

Testy samochodów 03-02-2008

Co najwyżej przeciętny start Cadillaca na Starym Kontynencie wymusił na władzach koncernu przygotowanie wersji bardziej proeuropejskiej. Najpierw pojawił się BLS, a od końca ubiegłego roku również BLS w wersji kombi. I to właśnie Cadillac BLS Wagon jest obecnie najbardziej europejskim "Caddym".

Studium wygody - Cadillac STS 4.6L V8

pierwsza jazda 31-01-2008

Luksusowe Cadillaki pojawiły się w oficjalnej sprzedaży w Polsce. Jeśli komuś nadal wydaje się, że auto tej marki to wielka i ciężka góra blachy ze słabym, ale za to głośnym silnikiem, to się myli. Najlepszy przykład - Cadillac STS 4.6L V8.

Wielką łyżką

test 13-12-2007

SRX - następny Cadillac o enigmatycznej nazwie. Jak się rozeznać w tych oznaczeniach, skoro amerykańska marka dopiero debiutuje na naszym rynku? Cóż, trzeba brać na warsztat kolejne modele. Po luksusowym STS-ie przyszła kolej na terenowego SRX-a.

Inny wymiar - Cadillac Escalade

test 17-10-2007

Największy z Cadillaców - Escalade - nie tylko rozmiarem nadwozia i silnika, ale również precyzją prowadzenia słabo pasuje do europejskich realiów.

V8 rządzi - wielki test

testy porównawcze 27-08-2007

Jest ich aż osiem, każdy nowy. Są zwyczajne, są szybsze i piekielnie szybkie. Jest diesel i hybryda. I jest też zdrowa dawka szaleństwa. Osiem razy V8, czyli koncert na 64 cylindry.

Escalade, czyli ja tu rządzę

pierwsza jazda 21-08-2007

Żeby zobaczyć jego dach, musisz mieć dwa metry wzrostu. Długi na ponad pięć metrów, szeroki na ponad dwa i o 1,9-metrowym wzroście, Cadillac Escalade to duma Ameryki. To właśnie ten model dał początek klasie wielkich luksusowych SUV-ów. W Stanach Escalade znajduje tylu nabywców, ilu wszyscy jego rywale razem wzięci.

Cadillac CTS: Kanciasty prestiż

Testy samochodów 23-01-2006

Globalizacja w motoryzacji rozciąga swoje macki na kolejnych producentów i ich marki. W ubiegłym roku w Europie, w tym także i w Polsce, zadebiutowała typowo amerykańska marka - Cadillac. Mieliśmy okazję sprawdzić, jak sprawuje się model Cadillac CTS.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS. Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.