1. Samochody
  2. Cadillac
  3. XLR
Cadillac

Cadillac XLR - Cadillac XLR

Cadillac
Cadillac XLR

Cadillac XLR - zamorski konkurent luksusowo-sportowych cabrio-coupe jest autem niezwykle rzadkim na naszym kontynencie. To, i jego stylistyka, dają efekt w tłumie innych aut. Ultra-sportowy design, jakość wyposażenia, to zalety, które doceniło między innymi jury konkursu "North American Car of the Year 2004" gdzie Cadillac XLR zajął trzecie miejsce. Amerykańskie cabrio niewiele różni się także od innych modeli Cadillaca obecnych na europejskim rynku. Cadillac XLR, STS i CTS to właściwie jeden model zinterpretowany na określone segmenty.

Kup Cadillac XLR


 

Informacje o samochodach Cadillac XLR

Cadillac XLR do lamusa

Aktualności 30-01-2009

Wczoraj informowaliśmy o zakończeniu w tym roku produkcji Hondy S2000. Dziś mamy kolejną niezbyt ciekawą informację dla miłośników aut z otwieranym dachem. General Motors zadecydował właśnie, iż 2009 rok będzie ostatnim rokiem produkcji Cadillaca XLR.

Cadillac XLR - odmieniony

wydarzenia 16-06-2008

Rasa V: STS i XLR

Premiery 25-08-2005

Mała niespodzianka - po wcześniej zapowiadanym debiucie Cadillaca BLS, amerykańska firma szykuje na targi we Frankfurcie debiut dwóch bardzo mocnych odmian swoich luksusowych aut.

Filmy i galerie samochodów Cadillac XLR

Cadillac XLR-V

Samochody - katalog 01-02-2008

Cadillac XLR

Samochody - katalog 30-01-2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.