1. Samochody
  2. Bentley
  3. Brooklands
Bentley

Bentley Brooklands - Bentley Brooklands

Bentley
Bentley Brooklands

Bentley Brooklands to najdroższy z oferowanych przez tę markę modeli. Nic dziwnego, że w momencie jego debiutu na wystawie w Genewie w 2007 roku, ten czteromiejscowy coupe miał trafić do sprzedaży w limitowanej serii 550 sztuk. Bentley Brooklands powstał na bazie modelu Arnage, a ma nawiązywać do lat 20- i 30-tych ubiegłego wieku, kiedy to marka Bentley świętowała swoje największe sukcesy w sportach motorowych.

Ocena użytkowników

Kup Bentley Brooklands


 

Bentley Brooklands - opinie kierowców


Bentley Brooklands został oceniony 1 razy. Uzyskał średnią ocenę 5.00 na 5 możliwych punktów. 100% użytkowników określiło że warto kupić ten model

Ocena łaczna: 5.00

Liczba ocen: 1

Czy warto kupić ten model: tak 100% nie 0%

 

Bentley Brooklands - spalanie


Użytkownicy modelu Bentley Brooklands testują jego spalanie. Oto średnie zużycie paliwa w mieście i w trasie dla głównych rodzajów paliwa:
 
Liczba raportów:
1
1
śr. spalanie w mieście (l/100km)
21
21.0
śr. spalanie w trasie (l/100km)
15.5
15.5

 

Informacje o samochodach Bentley Brooklands

Bentley Brooklands: Luksus w pełni limitowany

Samochody luksusowe 13-03-2007

Bentley, luksusowa marka wchodząca w skład grupy Volkswagena wykorzystuje targi samochodowe w Genewie do prezentacji swojego nowego modelu Brooklands. Samochód nawiązuje do lat 20- i 30-tych ubiegłego wieku, do okresu kiedy Bentley świętował swoje największe sukcesy w sportach motorowych.

Filmy i galerie samochodów Bentley Brooklands

Bentley Brooklands

Samochody - katalog 30-01-2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe BMW X3 - oficjalny debiut
Nowe BMW X3 - oficjalny debiut
Na rynek wchodzi trzecia generacja BMW X3. Popularny SUV z Bawarii otrzymał technologie znane z flagowych modeli tej marki. Producent obiecuje, że nowy model sprawi jeszcze więcej frajdy z jazdy niż poprzednik, a do tego będzie bardziej luksusowy.
Gotowy na podróż? Rozwiąż quiz Gotowy na podróż? Rozwiąż quiz