1. Samochody
  2. Bentley
  3. Arnage
Bentley

Bentley Arnage - Bentley Arnage

Bentley
Bentley Arnage

Bentley Arnage to najbardziej ekskluzywny model tej brytyjskiej marki, za którego trzeba zapłacić ponad milion złotych. Ceną ustępuje tylko najbardziej luksusowemu modelowi Brooklands (zbudowanemu na bazie Arnage) oraz kabrioletowi Azure. Najnowsza generacja Bentleya Arnage zadebiutowała w 2006 roku na wystawie samochodowej w Chicago.

Ocena użytkowników

Kup Bentley Arnage


 

Bentley Arnage - opinie kierowców


Bentley Arnage został oceniony 1 razy. Uzyskał średnią ocenę 5.00 na 5 możliwych punktów. 100% użytkowników określiło że warto kupić ten model

Ocena łaczna: 5.00

Liczba ocen: 1

Czy warto kupić ten model: tak 100% nie 0%

 

Bentley Arnage - spalanie


Użytkownicy modelu Bentley Arnage testują jego spalanie. Oto średnie zużycie paliwa w mieście i w trasie dla głównych rodzajów paliwa:
 
Liczba raportów:
1
1
śr. spalanie w mieście (l/100km)
22
22.0
śr. spalanie w trasie (l/100km)
13
13.0

 

Informacje o samochodach Bentley Arnage

Brytyjski luksusowy kabriolet znów na tapecie

Samochody luksusowe 25-08-2014

W 2012 roku brytyjska marka z siedzibą w Crewe podczas imprezy Pebble Beach Concours d'Elegance zaprezentowała wąskiemu gronu koncepcyjny kabriolet. Projekt został jednak wstrzymany, ale wygląda na to, że temat znów jest bliski realizacji.

Następca Arnage`a gotowy

Samochody luksusowe 08-07-2009

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z przecieku nowego Bentleya, który zastąpi legendarny i luksusowy model Arnage. Tym razem auto będzie dostępne w jednym rozmiarze (bez wersji przedłużanej).

"Wielki" Bentley nadchodzi

Samochody luksusowe 15-06-2009

Do tej pory Bentley Arnage dzierżył miano najbardziej dostojnego modelu legendarnego, brytyjskiego producenta. Nadchodzi jednak jego następca, który został wstępnie ochrzczony jako Grand Bentley.

Na celowniku: Bentley Havana Coupe

Samochody luksusowe 07-11-2006

Bentley przygotowuje się do odsłony modelu Arnage w wersji nadwoziowej Coupe. Mimo że premiera samochodu została przewidziana na przyszły rok już teraz odbywają się wzmożone testy nowego, luksusowego modelu.

Kolejna karnacja Arnage

Samochody luksusowe 31-08-2006

Producent luksusowych limuzyn marki Bentley kontynuuje stopniowy rozwój flagowych modeli w kolejnych rocznikach modelowych. Nowa odsłona Arnage wyposażona została w modyfikacje, które według zapewnień producenta wzmocniły siłę samochodu aż o 11 procent.

Bentley Arnage: Waga lekka

Samochody luksusowe 09-02-2006

Producent luksusowej marki Bentley jest w trakcie rozwoju nowej, ultra-lekkiej konstrukcji nadwozia dla swojej luksusowej limuzyny - modelu Arnage w wersji sedan. Nowa generacja ma być jednocześnie konkurencyjna dla modeli Rolls-Royce Phantom i Maybach.

To nie jest zwykły Bentley

Samochody luksusowe 31-10-2005

Z okazji wygranego 75 lat temu wyścigu samochodu Bentley z pociągiem przez Francję firma zaprezentowała specjalną serię limitowaną swojej czterodrzwiowej limuzyny Arnage.Tylko 30 egzemplarzy nosiło będzie historyczne miano the Blue Train Series.

20 luksusowych Arnage

Samochody luksusowe 21-12-2004

Należąca do Volkswagena firma Bentley Motors, producent luksusowych samochodów, w przyszłym roku wyprodukuje 20 egzemplarzy limuzyny Arnage, wytwarzanej ręcznie na indywidualne zamówienie.

Filmy i galerie samochodów Bentley Arnage

Bentley Arnage Final Series

Samochody - katalog 11-12-2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.
Nowy Citroen C3 Nowy Citroen C3