1. Samochody
  2. Aston Martin
  3. Rapide
Aston Martin

Aston Martin Rapide - Aston Martin Rapide

Aston Martin
Aston Martin Rapide

Aston Martin Rappide to niewątpliwie przełom w historii tej brytyjskiej marki. Czterodrzwiowa limuzyna, produkowana w austriackiej miejscowości Graz, została pokazana jako koncept na targach w Detroit w 2006 roku, a do produkcji wprowadzona w 2010. Rapide jest w zasadzie kontynuatorem tradycji modelu Lagonda, produkowanego od 1974 do 1989 roku. Aston Martin Rapide ma na rynku niewielu bezpośrednich konkurentów, do których można zaliczyć takich graczy jak Porsche Panamera Turbo czy Maserati Quattroporte.

Kup Aston Martin Rapide


 


 

Informacje o samochodach Aston Martin Rapide

Aston Martin Rapide- bez V12 i z elektrycznym napędem

wydarzenia 21-03-2017

Czterodrzwiowa sportowa limuzyna z Gaydon jeśli doczeka się następcy, to tylko w ekologicznej wersji. Takie są najnowsze informacje w sprawie nowego Rapide S.

Aston Martin RapidE - elektryczny koncept ujawniony

wydarzenia 22-10-2015

Aston Martin już produkuje model Rapide, więc o co chodzi z tą dużą literką "E" na końcu? Jak wiele rzeczy w dzisiejszym świecie, jeśli coś jest "e" to jest eko. Ekologiczne. I taki będzie nowy RapidE.

Elektryczny Aston Martin Rapide za dwa lata

Aktualności 19-08-2015

Aston Martin planuje wprowadzić do oferty elektryczną wersję swojej limuzyny - Rapida. Jeśli auto wyjedzie na ulice, prawdopodobnie będzie bezkonkurencyjny.

Aston Martin Rapide S Dom Pérignon

Samochody luksusowe 17-07-2015

Włoski diler Aston Martin Milano zaskoczył fanów i klientów marki z Gaydon. Bo oto przygotował najbardziej wyszukany i pewnie najdroższy barek na świecie wyposażony w butelki szampana Dom Pérignon. A to wszystko wkomponowane w bagażnik Aston Martina Rapide S.

Aston Martin Rapide S dla miłośników szampana

wydarzenia 17-07-2015

Dealer Astona Martina w Mediolanie zbudował wyjątkowy egzemplarz modelu Rapide S przy współpracy z producentem szampana. Drogi alkohol, kryształowe kieliszki – to jego wyposażenie. 

Aston Martin szykuje następcę Rapide'a

Samochody luksusowe 13-04-2015

I tu od razu trzeba zaznaczyć jedną rzecz - Rapide zostanie zastąpiony nie przez jeden model, a dwa różne auta. Takie wieści zdradził prezes marki Aston Martin.

Top 10: Najdroższe limuzyny w Polsce

Aktualności 15-12-2014

W segmencie limuzyn batalia jest bardzo zacięta. Produktów jest dużo, a klient najbardziej wymagający. Panie prezesie, oto przegląd 10 najdroższych limuzyn oferowanych nad Wisłą.

Oto pierwsze zdjęcia brytyjskiej limuzyny

Samochody luksusowe 31-07-2014

O powrocie Lagondy media plotkowały już od dawna. Teraz plotki to przeszłość, gdyś Aston Martin oficjalnie potwierdził nadejście nowego modelu.

Genewa 2013: 300 i więcej

Samochody luksusowe 06-03-2013

Auta produkowane dla mas, napędzane alternatywnymi technologiami, czy wreszcie luksusowe pojazdy dla elit. To standard każdych, liczących się targów motoryzacyjnych na świecie. Aby jednak mieć poczucie motoryzacyjnego spełnienia, potrzebna jest jeszcze jedna grupa - aut sportowych. Oto przegląd najważniejszych, tegorocznych premier Międzynarodowego Salonu Samochodowego Genewa 2013 powyżej 300 KM. Premier, których nadrzędną rolą jest wciskanie w fotel.

Aston Martin Rapide Jet 2+2: od Bertone

wydarzenia 25-02-2013

Na 60-lecie współpracy Astona Martina i Bertone powstał wspaniały koncept w stylu shooting brake.

Filmy i galerie samochodów Aston Martin Rapide

Aston Martin Rapide S

Samochody - katalog 24-01-2013

Aston Martin Rapide S

Samochody - katalog 24-01-2013

Aston Martin wzmocnił swoją limuzynę, prezentując wersję Rapide S, która pod maską posiada o 17% więcej mocy w porównaniu do zwykłego Rapida. 558 KM napędza supersortową limuzynę Aston Martin Rapid S. 

IAA Frankfurt 2009: Aston Martin Rapide

Premiery i wydarzenia 30-09-2009

Aston Martin Rapide - IAA Frankfurt 2009 - mojeauto.tv

Aston Martin Rapide

Samochody - katalog 29-01-2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross