1. Samochody
  2. Abarth
  3. Testy redakcyjne

Abarth - Testy redakcyjne

Abarth
Testy redakcyjne

Czytaj testy samochodów marki Abarth. Dziennikarze redakcji portalu mojeauto.pl testują najnowsze modele samochodów Abarth. Poznaj opinie ekspertów, pierwsze wrażenia z jazdy, wady i zalety modeli, porównania z innymi samochodami. Sprawdź jak modele Abarth wypadły na auto-testach.

Testy samochodów marki Abarth

Abarth 695 Biposto vs. Abarth 695 Esse Esse - forza Italia!

porównanie 23-07-2016

50 lat temu Abarthowi 695 Esse Esse wystarczało 38 koni, żeby szaleć na torze. 695 Biposto ma turbosprężarkę, 190 KM i blokadę mechanizmu różnicowego pilnującą, by maluch nie odfrunął.

Abarth 595 Turismo: Matchbox z Pewexu

Testy samochodów 05-02-2014

Katalog modeli Abartha przypomina wystawę resoraków w sklepie dla dzieci. Podrasowane maluchy włoskiego tunera kipią zwariowanymi kolorami, szalonymi wzorami felg i całą armadą sportowych naklejek oraz emblematów. Przykład? Poniżej.

Abarth 595 Turismo: Jedyny na świecie

pierwsza jazda 08-05-2013

Mały, mocny i w specjalnej wersji. Abarth 595 Turismo to niezła zabawka, ale razem z nim Fiat sprzedaje coś jeszcze – wrażenie.  

Abarth 500 Esseesse – z piekła rodem

pierwsza jazda 14-03-2012

Abarth 500C, Fiat 500 z silnikiem TwinAir – zielony czy szalony?

pierwsza jazda 03-09-2010

W gamie "pięćsetki" pojawiły się ostatnio dwie świeże wersje - jedna dla fanów speedu, druga dla zdeklarowanych miłośników natury.

Alfa Romeo Mito, Abarth Grande Punto - Smak emocji

testy porównawcze 25-01-2010

Bliźniaki? Kryją w sobie to, z czego znane są włoskie auta - charakter, styl, osiągi i emocje. Alfa Romeo Mito i Abarth Grande Punto to dwa bliźniaki. Takie same, a tak różne!

Abarth 500, IS F, 207 RC, Cayman, Golf GTI

testy porównawcze 25-11-2009

Test na właściwości jezdne. Abarth 500, Peugeot 207 RC, VW Golf GTI, Lexus IS F i Porsche Cayman S, czyli cztery nieźle usportowione i jeden sportowy jak najbardziej. Tu będzie chodziło tylko o jazdę.

Abarth 500: Potrafi ukąsić

Testy samochodów 30-09-2009

Kiedy w 2007 roku wpierw na wystawie w Genewie mogliśmy świętować powrót marki Abarth (z modelem Grande Punto), a kilka miesięcy później Fiat zaprezentował wskrzeszoną do życia "pięćsetkę", stało się jasne, iż prędzej czy później dojdzie do połączenia obu tych legend. Nie minął rok i światło dzienne ujrzał Abarth 500, auto, które już na starcie wzbudza niezwykle ogromne emocje. Czy słusznie?

Abarth Grande Punto: VIDEO-TEST

Testy samochodów 22-04-2009

Ekonomiści operację Fiata zmierzającą do wprowadzania na rynek Abartha Grande Punto, mogliby nazwać krótko i po imieniu - dumping. Nam ciśnie się na usta jedna konkluzja - Ave Fiat! Już od niepamiętnych czasów moc sportowych doznań nie była dostępna w cenach rodem z marketów sieci "Biedronka", tak jak ma to miejsce u Włochów.

Nowo narodzony - Fiat Abarth

pierwsza jazda 15-01-2008

Gdy kilka lat temu Fiat złożył do grobu legendarną markę Abarth, świat nie krył zdumienia. I rynek wygrał. Abarth w kubraczku Punto znowu zjawił się na salonach.

Inne testy samochodów marki Abarth

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie
Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie
Japoński producent przygotowuje się do salonu motoryzacyjnego w Genewie. Na halach wystawowych pojawi się odświeżona Mazda 6. Znamy już listę zmian w tym modelu.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross