Samochody > Tesla

Tesla - katalog modeli

Najbardziej bezpieczny

Informacje o samochodach marki Tesla

"Autonomiczna" Tesla już za kilka miesięcy?

Technika 25-03-2015

Podczas gdy producenci aut snują przyszłościowe plany testowania technologii samodzielnie jeżdżących aut, Tesla ponoć już nauczyła wszystkich sztuczek swój Model S. Jego właściciele ponoć już niebawem za kierownicą będą mogli czytać  gazetę.

Tesla S jeszcze szybsza

Aktualności 02-02-2015

Tesla S w najmocniejszej wersji P85D jest bez wątpienia najszybszym sedanem na świecie. Amerykanie nie spoczywają jednak na laurach i nadal usprawniają swoją limuzynę.

691KM w elektrycznym crossoverze Tesli

Aktualności 14-01-2015

Fani elektrycznych pojazdów mogą już składać zamówienia na najnowsze auto amerykańskiej Tesli. Model X to skrzyżowanie SUVa i minivana o nieprzeciętnych osiągach.

Tesla Roadster zwiększa zasięg

Technika 29-12-2014

Kilka dni temu Elon Musk, szef Tesla Motors, zapowiedział zmiany w modelu Roadster. Czas na konkrety.

Nowości od Tesli na 2015 rok

Aktualności 24-12-2014

Amerykański producent samochodów z napędem elektrycznym zaproponował swoim dotychczasowym klientom kilka usprawnień. Od teraz niedogodności związane z podróżowaniem "elektrykiem" powinny być mniej dokuczliwe.

BMW wystawia konkurenta dla Tesli

Aktualności 16-12-2014

Tesla ze swoim modelem S namieszała trochę w szykach motoryzacyjnych gigantów. Czas na reakcję BMW, które zamierza w ciągu trzech lat wystawić konkurenta.

Tesla wspiera weteranów

Aktualności 17-11-2014

W Stanach Zjednoczonych co roku 11 listopada jest obchodzony Dzień Weteranów. Tesla przygotowała specjalny pojazd na tą okazję.

Euro NCAP: Cztery modele na pięć, jeden na trzy

Aktualności 06-11-2014

Kolejne sześć modeli zostało poddanych testom zderzeniowym przez specjalistów z Euro NCAP. Wynik końcowy więcej niż zadowalający - Fabia, Pulsar, Seria 2 Active Tourer i Tesla S uzyskały maksymalną liczbę pięciu gwiazdek, Megane po poprawce, otrzymał cztery gwiazdki, a tylko Suzuki Celerio - trzy.

Tesla S kolejnym bezpiecznym elektrycznym modelem

Aktualności 05-11-2014

Elektryczne samochody coraz śmielej wchodzą na rynek. Po raz kolejny też się okazuje, że mogą być równie bezpieczne jak konwencjonalnie napędzane samochody. Tesla Model S uzyskała właśnie pięć gwiazdek od Euro NCAP.

Tesla przedstawia Model D

Aktualności 03-10-2014

Firma Tesla, należąca do Elona Muska, nie poprzestaje na poszerzaniu swojej gamy modelowej. Za kilka dni zostanie oficjalnie zaprezentowany Model D.

Tesla Opony

Tesla Części samochodowe